NÁVODY PRO ÚTULNÉ BYDLENÍ

Vyberte si webinář nebo e-book, na kterém se řeší vaše téma, a naučte se, jak si zařídit vaše bydlení snů sami

 BLACK Monday!!! 

- 40 % NA VŠE (použijte slevový kód: BF40) .

Každý návod je od začátku do konce nabitý informacemi, které vám pomohou udělat ta správná rozhodnutí při zařizování vašeho domova. 

NÁVODY JSOU PRO VÁS, POKUD

  • jste na začátku stavby domu, rekonstrukce a nebo jen ladíte bydlení a nevíte, kde začít
  • chcete mít krásné bydlení, ale nejste bytový architekt ani designér
  • nechcete na všechno najímat drahé odborníky, ale sami se bojíte, že to zkazíte
  • potřebujete načerpat inspiraci
  • zajímá vás, jaké řešení navrhuje interiérová designérka
  • chcete znát praktické tipy na to, co zvládnete sami

Možná jste zrovna na začátku stavby domu, rekonstrukce a nebo jen ladíte bydlení a ... Prostě nevíte jak to uchopit a kde začít. Nemůžete asi hned nastudovat hromadu obdorných materiálů, přes noc se stát architektem i designérkou a nebo si nechcete na všechno najímat odborníky za desetitisíce. Ale ani to nechcete zkazit. 

Kde tedy začít? Možná by stačilo pár rad, které vám srovnají myšlenky a hromada inspirace na rozproudění vašich nápadů. A to přináším ve svých webinářích. Především proto, abyste na to nebyli sami a neudělali zbytečné chyby, které vám pak zkazí radost a nebo se prodraží.

 BLACK Monday!!! 

- 40 % NA VŠE (použijte slevový kód: BF40) .

NABÍDKA WEBINÁŘŮ A EBOOKŮ

Online kurz o bydlení
3 hodiny 23 minut / 390 Kč

FUNKČNÍ KUCHYNĚ A JEJÍ PROPOJENÍ S OBÝVACÍM POKOJEM

Webinář, ve kterém vám prozradím všechny důležité aspekty dobře navrhnuté kuchyně a na co se zaměřit, když ji propojujete s obývacím pokojem.

Tipy pro utulne bydleni zdarma
2 hodiny 14 minut / 390 Kč

DOPLŇKY, DEKORACE, TEXTIL

 

Máte pocit, že nabídka je tak široká, že vlastně nevíte jakou dekoraci a doplněk kde použít? Tento webinář vám pomůže ujasnit si jak dekorace používat prakticky a uceleně.  

Ložnice a úložné prostory online kurz
2 hodiny 22 minut / 390 Kč

ÚTULNÉ LOŽNICE A ÚLOŽNÉ PROSTORY

Navrhněte si se mnou ložnici za 2 hodiny! Zařizujete právě ložnici nebo řešíte úložné prostory? Pojďte si se mnou vytvořit vaši ložnici s prvky feng shui.

Workshopy o bydleni
2 hodiny 32 minut / 390 Kč

PRAKTICKÉ DISPOZICE A BAREVNÉ SCHÉMA

Projdeme správné zásady dispozic prostoru a vytvoříte si své vlastní barevné schéma vašeho bydlení. Už se nebudete ztrácet v množství nabízených barevných kombinacích.

2 hodiny 24 minut / 390 Kč

HRAVÉ DĚTSKÉ A STUDENTSKÉ POKOJE

Tento webinář je o tom nejlepším pro naše malé i velké děti. Všechno od dispozic, výběru postele, pracovního stolu, pracovní židle, nábytku, doplňků a dekorací.

webináře o bydlení
skoro 13 hodin / 1 500 Kč

BALÍČEK 5 WEBINÁŘŮ O BYDLENÍ

 

Využijte výhodnou nabídku a pořiďte si rovnou balíček všech mých webinářů. Přístup budete mít 1 rok a získáte kompletnější informace.

47 stran / 390 Kč

JAK NA NÁSTĚNNÉ DEKORACE ANEB OBLÉKNĚTE SVOJE ZDI - EBOOK

Nevíte, co pověsit na zeď? Jaký motiv, velikost? S tímto e-bookem si konečně zařídíte doma profesionálně vypadající prostor pomocí obrazů, tapet a 3D nástěnných dekorací. 

57 minut / 390 Kč

TIPY PRO KOUPELNU

Zařizujete nebo předěláváte koupelnu? Pořiďte si můj webinář a získáte tipy na co určitě nezapomenout. 

  • V každém návodu vám předvedu názorné úkazky, abyste si uměli danou situaci lépe představit.
  • V každém návodu získáte povědomí o daném tématu, ale dohromady získáte ucelené informace a vše se vám hezky propojí.
  • V návodech pro útulné bydlení vám představím své reálné projekty. Lépe tak poznáte, jak moje rady vypadají v praxi.
  • A aby návody byly i zábavné, čas od času se podělím i o historku z praxe :)

Cena za 1 návod je 390 Kč vč. DPH

KDO JE AUTOREM NÁVODŮ?

Navrhování interiérů mě provází celým životem a profesionálně se mu věnuji od roku 2009. Mé projekty můžete vidět v časopisech a mými online kurzy a výzvami prošlo více než 6000 z vás. Jsem autorkou knihy Útulný domov krok za krokem a lektorkou ve stejnojmenném kurzu.

V kreativním prostředí vás provázím zvelebováním vašeho domova.

Pomáhat vám vytvořit si doma útulný, praktický a bezpečný prostor mě naplňuje radostí. Miluji, když vidím jak se s novým prostorem proměňujete i vy. Těším se na vás.

Iva Šmídová

CO O NÁVODECH NAPSALI JEJICH UŽIVATELÉ

Webinář jsem si moc užila, získala jsem spoustu užitečných informací a inspirace. Moc fajn byly i vsuvky z Feng Shui. Nejvíce mě zaujalo téma různých možností uspořádání kuchyňské linky a překvapilo mě, jak je důležité a složité správně umístit myčku:) Inspiroval mě snídaňový koutek v kuchyni se zelenými židlemi s vychytávkami jako jsou zasouvací dvířka, výsuvná deska i světlo uvnitř.
Helena Růžičková
Má téměř 10-měsíční dcera je naprosto úžasná. Právě mi věnovala 2,5 hod. spánku, abych mohla ze záznamu zkouknout nedělní webinář Praktické dispozice a barevné schéma. Tento i webinář o kuchyních byly naprosto super a poskytly mi skvělý odrazový můstek k tomu, až někdy budu přemýšlet o zařizování vlastního bydlení. Paní Ivo, jste skvělá. Vše je naprosto jasné a srozumitelné a hlavně praktické. Co nevidím naživo nebo alespoň na fotce, to si nepředstavím. :-) A také vítám občasné zařazení prvků Feng Shui, to má zcela jistě něco do sebe, i když se to asi nedá zcela striktně dodržovat. Moc Vám za Vaši práci děkuji.
Linda K.
Paní Ivě Děkuji moc za webináře o kuchyních a ložnicích. Moc mi pomohli drobné bonusy a informace a rady v nich. Dlouho jsem se nemohla rozhýbat s úpravami v domě. Vždy jsem se zastavila u toho, že mám pocit,že nemám všechny potřebné informace. Když už jsem se rozhodla, že zařizování letos musím dokončit, alespon to co potřebuju, objevila jsem na fcb výzvu paní Ivy. No nic není náhoda. Že ano? Zajímám se také o Feng shui, už několik let asi tak 20, ale vše se skládá jen pomaloučku a po troškách. Už jsem si objednala další webinář a moc se na něj těším.
Ildikó Riesová
Moc dekuji pani Ivo za vas cas a znalosti, kterymi jste nas vsechny obohatila. Jde videt, ze jste nasla sve poslani a dokazete tak strhnout na svou vlnu nadseni i nas divaky. Uzivala jsem si kazde video. 🙏🏻
Lucie Filipčíková
Bylo to naprosto úžasné. Dalo mi to spoustu napadu, inspirace a pozitivni energie a hlavne jsem si to moc uživala😃, byla to zábava.
Iva Janoušková
Mnohokrát dekuji za vyčerpávající prezentace a krásné ukázky vaši práce. 👏👏👏 Mate moc hezkou energii. 🤩
Petra U.