TAPETA, OBRAZY, ZRCADLO, DEKORATIVNÍ LIŠTY, 3D DEKORACE? 

TÍM VŠÍM MŮŽETE VYZDOBIT VAŠE ZDI. 

JE TŘEBA JENOM, VĚDĚT JAK NA TO.


 • Bydlíte v novém už několik let a vaše zdi stále zejí prázdnotou?
 • Kupujete rádi dekorace, ale vlastně nevíte co s nimi?

V e-Booku 

JAK NA NÁSTĚNNÉ DEKORACE ANEB OBLÉKNĚTE SVOJE ZDI 

najdete všechny odpovědi. 

 • typy nástěnných dekorací
 • kde koupit
 • na co vytisknout
 • jak upravit dekorace, které máte třeba doma
 • jaké jsou další možnosti dekorování zdí kromě obrázků
 • a mnoho dalších praktických informací

Ukázky z e-booku.↓

Mám pro vás konkrétní návody, podle kterých si dokážete vyzdobit váš domov i vy sami,

bez stresu a zbytečných výdajů navíc za nepovedené nákupy.

Mám za sebou desítky realizací s  nástěnnými dekoracemi a teď jsem se rozhodla s vámi v e-booku" Jak na nástěnné dekorace aneb oblékněte svoje zdi" sdílet, jak to dělám já.

Sama vím, jak může být zařizování stresující a často vnímám vaši nerozhodnost a chápu ji. Dělat rozhodnutí, které stojí peníze je vždy těžké. Chcete jistotu, že to BUDE SPRÁVNĚ. 

Děkuji za skvělý e-book, který jsem přečetla jedním dechem. Pomohl mi rozšířit si vědomosti o praktických věcech jako je tapetování, naučil mne orientaci v prostoru bytu a umísťování různých předmětů v něm a také jak barevně sladit doplňky. Znovu zažehl mou tvořivost, takže HURÁ DO PRÁCE!!! Přečtěte si ho, nebudete litovat!
Bc. Hana Randáková www.hanarandakova.cz

Co získáte, když si e-book koupíte?


 • Přehled kde jaké nástěnné dekorace nakoupit.
  Všichni známe Ikeu. Je to jistota. Ale i nakupování online může být bez rizika, s výměnou úplně zdarma.
 • Návod kam umístit jakou dekoraci.
  Jaký rozměr dekorace potřebujete? Do jaké výšky ji máte instalovat? Přehledné doporučení vám umožní vytvořit si doma harmonické prostředí jako profesionál.
 • Jistotu, že tentokrát nešlápnete vedle:)
  Koupí a přečtením e-booku získáte sebedůvěru konečně vyzdobit ty holé zdi ve vašem domově.
 • Tipy na nové použití dekorací, které třeba máte doma.
  Dostali jste dekoraci darem nebo zdědili po babičce a nevíte co s ní? Možná se dá, po malé úpravě, použít.

"Představte si, že vás bude chválit rodina, vaši přátelé budou přemýšlet, co se u vás změnilo, že to teď vypadá tak dobře."

Jsem velice ráda, že mi e-book ohledně nástěnných dekorací od Ivi Šmídové přišel do ruky. Potřebovala jsem doma něčím osvěžit zdi, aby nebyly tak prázdné a zútulnit celý byt. Díky spoustě inspirací, které jsem zde našla, jsem se vrhla do práce. Hlavně nápady se zrcadly a tapetami mě velice zaujaly. Pokud stejně jako já řešíte, jak si svůj byteček udělat útulný, kde se budete cítit dobře, doporučuji návody z tohoto e-booku. Je jich tam spousta.
Hana Adamcováhttps://hanaadamcova.cz/

Je to krásný pocit. 

 

Stejně krásný jako vědomí, že jste to zvládli úplně sami

Teď, když přijdete do obchodu s dekoracemi nebo brouzdáte v online obchodech, už vnímáte ten jemný stres v oblasti žaludku jako vzrušení, nikoliv bezradnost. 

 

Už víte, na co se máte zaměřit, jak dosáhnout velkého efektu i za málo peněz.

 

Nikdy nebylo dekorování zdí jednodušší!

Cena tohoto ebooku je 297 Kč. Za tuto cenu si koupíte informace, které vám přinesou pocit suverenity a obdiv rodiny a přátel. 

Ukázka z e-booku

Vím, jaký vliv má na lidský život prostředí, ve kterém trávíme svůj drahocenný čas, proto vám dávám e-book za zlomek ceny jedné mé konzultační hodiny. 

Možná vás teď napadají tyto otázky:

 • Proč mám platit za informace, které si mohu dohledat na internetu zdarma?
  Protože v tomto e-booku je najdete všechny na jednom místě a tím ušetříte hodiny a hodiny brouzdání internetem. Navíc v e-booku to máte i s konkrétními postupy, obrázkovými ilustracemi a fotografiemi z mých reálných projektů realizovaných v Česku.
 • Vůbec tomu nerozumím a myslím si, že nemám estetické cítění. Mohu i tak zvládnout si vyzdobit byt sama / sám bez odborné pomoci?
  To je ta skvělá zpráva. Díky e-booku tu odbornou pomoc získáte a navíc za zlomkovou cenu běžné zakázky či konzultace. Informace v e-booku jsou tak přehledné, že to dokážete i vy.
Veľmi pekne napísaný e-book, profesionálne zvládnuté. Mne ako laikovi to dalo veľa. Páčia sa mi aj fotky, ktoré sú u jednotlivých témat. Myslím, že bude pre mnohých prínosom. Ďakujem za rozšírenie mojich vedomostí o nástenných dekoráciách.
Tatiana BenčekováBratislava

Skvělým BONUSEM, který vám v e-booku dávám ZDARMA jsou ODKAZY. 

 

E-book je moderní médium a jeho nespornou výhodou je právě to, že se jedním klikem dostanete rovnou na stránky dodavatele a pokud si vyberete, můžete hned objednat a za pár dní i instalovat. 

A takových odkazů a doporučení na dodavatele vám v e-booku věnuji mnoho.

 

VYUŽIJTE JE! 

Ze zkušenosti vím, že pokud něco odkládám na neurčito, zůstane to v neurčitu hóódně dlouho a mě to přináší lehký podvědomý stres.

S tímto e-bookem si konečně zařídíte doma  profesionálně vypadající dekorace a pokaždé, když se podíváte na vaše nově odekorované zdi, budete mít ze sebe dobrý pocit. A ten je k nezaplacení.:)

“Pokud opravdu chcete doma něco změnit, objednejte si e-book teď hned kliknutím zde.”

Reference

Moc díky za ebook! Musím říct, že jsem nevěděla co od něj čekat, však přitlouct obrázek na zeď svede snad každý. Ale ebook je skvělý, na mnoha příkladech ukazuje co a jak. Úplně mě nastartoval a já snad konečně po pár letech bydlení v novém pověsím první obrázky.
Ing. Mgr. Jitka Štipčákováwww.uklid-v-klidu.cz
E-book JAK NA NÁSTĚNNÉ DEKORACE doporučuji každému, kdo se chystá zařizovat nebo změnit své bydlení. Mně se stal velkým pomocníkem k oživení našeho už okoukaného a nudného interiéru. Nevěděla jsem, kde s inovací začít a právě tady jsem našla různé triky a super vychytávky na originální proměnu bydlení. Nevěřila bych, jak jednoduše s pomocí doplňků a malých změn lze proměnit obytný prostor na stylový interiér. V e-booku jsou i odkazy a cenové kalkulace a to mi opravdu ušetřilo mnoho času a energie.
Taťána Šiškováwww.tatanasiskova.cz
Nápaditý a praktickými informacemi naplněný e-book. Překvapilo mne velké množství názorných obrázků a fotografií, spousta internetových odkazů a hlavně mne e-book namotivoval zamyslet se nad ,,oblečením “zdí u nás doma a jak si své okolí esteticky vylepšit.
Dagmar Hladíkovázdravotní sestra, Mariánské Lázně
E-book pokládám za podnětný, inspirující, moc hezky zpracovaný se spoustou užitečných odkazů, které velmi oceňuji. Dále oceňuji praktické rady a tipy, které jsou použitelné pro všechny. Celkový poutavý dojem zvýraznilo doplnění hezkých a názorných fotografií i nákresů.
Marcela Garncarzováhttp://cestyzdravi.cz