JAK NA NÁSTĚNNÉ DEKORACE ANEB OBLÉKNĚTE SVOJE ZDI 

Tapeta, obrazy, zrcadlo, dekorativní lišty, 3D dekorace? Tím vším můžete vyzdobit vaše zdi.

Je třeba jenom vědět, jak na to.

E-BOOK JE PRO VÁS, POKUD

 • bydlíte v novém už několik let a vaše zdi stále zejí prázdnotou
 • kupujete rádi dekorace, ale vlastně nevíte, co s nimi
 • chcete znát typy nástěnných dekorací, kde je koupit, na co je vytisknout
 • vás zajímá, jak upravit dekorace, které už doma máte
 • chcete vědět, jaké jsou další možnosti dekorování zdí kromě obrázků a mnoho dalších praktických informací

Dostanete konkrétní návody, podle kterých si dokážete vyzdobit váš domov i vy sami,

bez stresu a zbytečných výdajů navíc za nepovedené nákupy.

Mám za sebou desítky realizací s  nástěnnými dekoracemi a teď jsem se rozhodla s vámi sdílet, jak to dělám já.

Sama vím, jak může být zařizování stresující a často vnímám vaši nerozhodnost a chápu ji. Dělat rozhodnutí, které stojí peníze, je vždy těžké. Chcete jistotu, že to BUDE SPRÁVNĚ. 

Představte si, že vás bude chválit rodina, vaši přátelé budou přemýšlet, co se u vás změnilo, že to teď vypadá tak dobře.

CO ZÍSKÁTE NÁKUPEM E-BOOKU

 • Přehled kde jaké nástěnné dekorace nakoupit.
  Všichni známe Ikeu. Je to jistota. Ale i nakupování online může být bez rizika, s výměnou úplně zdarma.
 • Návod kam umístit jakou dekoraci.
  Jaký rozměr dekorace potřebujete? Do jaké výšky ji máte instalovat? Přehledné doporučení vám umožní vytvořit si doma harmonické prostředí jako profesionál.
 • Jistotu, že tentokrát nešlápnete vedle:)
  Koupí a přečtením e-booku získáte sebedůvěru konečně vyzdobit ty holé zdi ve vašem domově.
 • Tipy na nové použití dekorací, které třeba máte doma.
  Dostali jste dekoraci darem nebo zdědili po babičce a nevíte co s ní? Možná se dá, po malé úpravě, použít.

UKÁZKY Z E-BOOKU

KDO PRO VÁS E-BOOK VYTVOŘIL?

Navrhování interiérů mě provází celým životem a profesionálně se mu věnuji od roku 2009. Mé projekty můžete vidět v časopisech a mými online kurzy a výzvami prošlo více než 6000 z vás. Jsem autorkou knihy Útulný domov krok za krokem a lektorkou ve stejnojmenném kurzu.

V kreativním prostředí vás provázím zvelebováním vašeho domova.

Pomáhat vám vytvořit si doma útulný, praktický a bezpečný prostor mě naplňuje radostí. Miluji, když vidím jak se s novým prostorem proměňujete i vy. Těším se na vás v Akademii.

Iva Šmídová

Ze zkušenosti vím, že pokud něco odkládám na neurčito, zůstane to v neurčitu hóódně dlouho a mě to přináší lehký podvědomý stres.

S tímto e-bookem si konečně zařídíte doma  profesionálně vypadající nástěnné dekorace a pokaždé, když se podíváte na vaše nově odekorované zdi, budete mít ze sebe dobrý pocit. A ten je k nezaplacení.:)

Pokud opravdu chcete doma něco změnit, teď je ta pravá chvíle!

Cena ebooku JAK NA NÁSTĚNNÉ DEKORACE je 297 Kč.

Za tuto cenu si koupíte informace, které vám přinesou pocit suverenity a obdiv rodiny a přátel. 

 

Vím, jaký vliv má na lidský život prostředí, ve kterém trávíme svůj drahocenný čas, proto vám dávám e-book za zlomek ceny jedné mé konzultační hodiny. 

SKVĚLÝM BONUSEM, KTERÝ VÁM V E-BOOKU DÁVÁM ZDARMA, JSOU ODKAZY. 

E-book je moderní médium a jeho nespornou výhodou je právě to, že se jedním klikem dostanete rovnou na stránky dodavatele a pokud si vyberete, můžete hned objednat a za pár dní i instalovat. 

A takových odkazů a doporučení na dodavatele vám v e-booku věnuji mnoho.

VYUŽIJTE JE!

Je to krásný pocit. 

Stejně krásný jako vědomí, že jste to zvládli úplně sami. 

Teď, když přijdete do obchodu s dekoracemi nebo brouzdáte v online obchodech, už vnímáte ten jemný stres v oblasti žaludku jako vzrušení, nikoliv bezradnost. 

 

Už víte, na co se máte zaměřit, jak dosáhnout velkého efektu i za málo peněz.

Nikdy nebylo dekorování zdí jednodušší!

MOŽNÁ VÁS NAPADAJÍ TYTO OTÁZKY:

 • Proč mám platit za informace, které si mohu dohledat na internetu zdarma?
  Protože v tomto ebooku je najdete všechny na jednom místě a tím ušetříte hodiny a hodiny brouzdání internetem. Navíc v e-booku to máte i s konkrétními postupy, obrázkovými ilustracemi a fotografiemi z mých reálných projektů realizovaných v Česku.
 • Vůbec tomu nerozumím a myslím si, že nemám estetické cítění. Mohu i tak zvládnout výzdobu zdí bez odborné pomoci?
  To je ta skvělá zpráva. Díky ebooku tu odbornou pomoc získáte a navíc za zlomkovou cenu běžné zakázky či konzultace. Informace v ebooku jsou tak přehledné, že to dokážete i vy.

CO O E-BOOKU ŘÍKAJÍ OSTATNÍ?

Jsem velice ráda, že mi e-book ohledně nástěnných dekorací od Ivi Šmídové přišel do ruky. Potřebovala jsem doma něčím osvěžit zdi, aby nebyly tak prázdné a zútulnit celý byt. Díky spoustě inspirací, které jsem zde našla, jsem se vrhla do práce. Hlavně nápady se zrcadly a tapetami mě velice zaujaly. Pokud stejně jako já řešíte, jak si svůj byteček udělat útulný, kde se budete cítit dobře, doporučuji návody z tohoto e-booku. Je jich tam spousta.
Hana Adamcováhttps://hanaadamcova.cz/
Děkuji za skvělý e-book, který jsem přečetla jedním dechem. Pomohl mi rozšířit si vědomosti o praktických věcech jako je tapetování, naučil mne orientaci v prostoru bytu a umísťování různých předmětů v něm a také jak barevně sladit doplňky. Znovu zažehl mou tvořivost, takže HURÁ DO PRÁCE!!! Přečtěte si ho, nebudete litovat!
Bc. Hana Randáková www.hanarandakova.cz
Veľmi pekne napísaný e-book, profesionálne zvládnuté. Mne ako laikovi to dalo veľa. Páčia sa mi aj fotky, ktoré sú u jednotlivých témat. Myslím, že bude pre mnohých prínosom. Ďakujem za rozšírenie mojich vedomostí o nástenných dekoráciách.
Tatiana BenčekováBratislava
Moc díky za ebook! Musím říct, že jsem nevěděla co od něj čekat, však přitlouct obrázek na zeď svede snad každý. Ale ebook je skvělý, na mnoha příkladech ukazuje co a jak. Úplně mě nastartoval a já snad konečně po pár letech bydlení v novém pověsím první obrázky.
Ing. Mgr. Jitka Štipčákováwww.uklid-v-klidu.cz
E-book JAK NA NÁSTĚNNÉ DEKORACE doporučuji každému, kdo se chystá zařizovat nebo změnit své bydlení. Mně se stal velkým pomocníkem k oživení našeho už okoukaného a nudného interiéru. Nevěděla jsem, kde s inovací začít a právě tady jsem našla různé triky a super vychytávky na originální proměnu bydlení. Nevěřila bych, jak jednoduše s pomocí doplňků a malých změn lze proměnit obytný prostor na stylový interiér. V e-booku jsou i odkazy a cenové kalkulace a to mi opravdu ušetřilo mnoho času a energie.
Taťána Šiškováwww.tatanasiskova.cz
Nápaditý a praktickými informacemi naplněný e-book. Překvapilo mne velké množství názorných obrázků a fotografií, spousta internetových odkazů a hlavně mne e-book namotivoval zamyslet se nad ,,oblečením “zdí u nás doma a jak si své okolí esteticky vylepšit.
Dagmar Hladíkovázdravotní sestra, Mariánské Lázně
E-book pokládám za podnětný, inspirující, moc hezky zpracovaný se spoustou užitečných odkazů, které velmi oceňuji. Dále oceňuji praktické rady a tipy, které jsou použitelné pro všechny. Celkový poutavý dojem zvýraznilo doplnění hezkých a názorných fotografií i nákresů.
Marcela Garncarzováhttp://cestyzdravi.cz