PRODEJ WEBINÁŘŮ JIŽ SKONČIL. 

ŘEŠÍTE PRÁVĚ NOVOU KUCHYNI, LOŽNICI NEBO PŘEMÝŠLÍTE, JAK TO VŠECHNO BAREVNĚ SLADIT?

S webináři o bydlení to budete mít o hodně jednodušší. 

  • vše prezentuji na názorných ukázkách
  • každý webinář se věnuje jinému tématu, ale společně tvoří celek
  • provázím vás mými reálnými projekty
  • čas od času přidám historku z praxe
Já i můj manžel jsem nadšení z webináře o kuchyních:-)) Tento webinář je plný praktických a důležitých informací, které by jste rozhodně měly vědět dříve než se rozhodnete vůbec rekonstruovat nebo kupovat svou kuchyň. Zjistíte, jaký tvar kuchyně je pro vás ten pravý. Jakou si vybrat barevnost kuchyně a podlahy. Uvidíte porovnání materiálu a jejich výhody a nevýhody. Velmi jsem ocenila i rady, kde sehnat řemeslníky. Stejně jako zopakování základních prvku Feng-šuej pro kuchyň, která podporuje vaše zdraví díky správnému umístění sporáku. Jsem totiž milovníci tohoto umění:-) Tento webinář mi poskytl nespočet praktických rad i ohledně výběru a umístění např.) digestoře, praktických nápadu na využití rohových skříněk v kuchyni, výběru kulatého stolu do jídelny nad kterým jsem delší dobu uvažovala. A už ho nyní máme a jsme moc spokojeni celá rodina:-) Dále mi pomohl mi s výběrem spotřebičů ve stejném designu nebo rozhodnutí, jakou vybrat pracovní desku. Tento webinář vřele doporučuji. Je nabitý informacemi obsahové hodnoty tak velké, jako by to byl kurz. Paní Iva je profík každým coulem. Ukáže vám na obrázcích kuchyní, co je dobrou volbou a co by jste v praxi mohly naopak za čas litovat, že jste to neudělaly. Nebo naopak pořídily a málo promyslely milé ženy:-) Věřím, že stejně jako já díky webináři ušetříte moře času i peněz. Takže investice do tohoto webináře je v mých očích správnou volbou. Podkud budeme s manželem dělat nějaké další zásadní změny v našem domě, určitě se obratíme na konzultaci k paní Ivě. Po tomto webináři má naši plnou důvěru.
Barbora Bohatáwww.harmonickacesta.cz

Každý webinář trvá přes 2 hodiny (kuchyně dokonce více než tři hodiny) je od začátku do konce nabitý informacemi, které vám pomohou udělat ta správná rozhodnutí při zařizování vašeho domova. 


Více informací najdete u jednotlivých webinářů.

FUNKČNÍ KUCHYNĚ A JEJÍ PROPOJENÍ S OP

Cena 650,-Kč

HRAVÉ DĚTSKÉ A STUDENSTKÉ POKOJE

Cena 650,-Kč

ÚTULNÉ LOŽNICE A ÚLOŽNÉ PROSTORY

Cena 650,-Kč

PRAKTICKÉ DISPOZICE A BAREVNÉ SCHÉMA

Cena 650,-Kč

DOPLŇKY, DEKORACE, TEXTIL

Cena 650,-Kč


Přečtěte si, co  napsali účastníci o webinářích a výzvě Bydli lépe za 5 dní.

Webinář jsem si moc užila, získala jsem spoustu užitečných informací a inspirace. Moc fajn byly i vsuvky z Feng Shui. Nejvíce mě zaujalo téma různých možností uspořádání kuchyňské linky a překvapilo mě, jak je důležité a složité správně umístit myčku:) Inspiroval mě snídaňový koutek v kuchyni se zelenými židlemi s vychytávkami jako jsou zasouvací dvířka, výsuvná deska i světlo uvnitř.
Hana Růžičková
Bylo to naprosto úžasne. Dalo mi to spoustu napadu, inspirace a pozitivni energie a hlavne jsem si to moc uživala😃, byla to zabava. Nejdrive jsem vahala, jestli je mam pridat, abych to stihala, ale nekdy jde proste o to, udelat si cas.👏
Iva J.
Mnohokrát dekuji za vyčerpávající prezentace a krásné ukázky vaši práce. 👏👏👏 Mate moc hezkou energii. 🤩
Petra U.
Moc dekuji pani Ivo za vas cas a znalosti, kterymi jste nas vsechny obohatila. Jde videt, ze jste nasla sve poslani a dokazete tak strhnout na svou vlnu nadseni i nas divaky. Uzivala jsem si kazde video a spise bych si prala, aby byla delsi nez kratsi 🙏🏻😄
Lucie F.
Dobrý deň pani Iva, ešte raz Vám ďakujem za webinár, ktorý bol veľmi prínosný a zaujímavý. Inšpirovala som sa tipom na vysokú chladničku bez mrazáku, zaujala ma dotyková batéria a magnetická farba na stenu do kuchyni a hlavne úzka skrinka s tyčkami na kuchynské utierky. Pekný deň 🙂
Michaela
Má téměř 10-měsíční dcera je naprosto úžasná. Právě mi věnovala 2,5 hod. spánku, abych mohla ze záznamu zkouknout nedělní webinář Praktické dispozice a barevné schéma. Tento i webinář o kuchyních byly naprosto super a poskytly mi skvělý odrazový můstek k tomu, až někdy budu přemýšlet o zařizování vlastního bydlení. Paní Ivo, jste skvělá. Vše je naprosto jasné a srozumitelné a hlavně praktické. Co nevidím naživo nebo alespoň na fotce, to si nepředstavím. 🙂 A také vítám občasné zařazení prvků Feng Shui, to má zcela jistě něco do sebe, i když se to asi nedá zcela striktně dodržovat. Moc Vám za Vaši práci děkuji.
Linda K.
Paní Ivě Děkuji moc za možnost zúčastnit se akce Bydli lépe za 5 dní. Rovněž za webináře o kuchyních a ložnicích. Moc mi pomohli drobné bonusy a informace a rady v nich. Dlouho jsem se nemohla rozhýbat s úpravami v domě. Vždy jsem se zastavila u toho, že mám pocit,že nemám všechny potřebné informace. Když už jsem se rozhodla, že zařizování letos musím dokončit, alespon to co potřebuju, objevila jsem na fcb výzvu paní Ivy. No nic není náhoda. Že ano? Zajímám se také o Feng shui, už několik let asi tak 20, ale vše se skládá jen pomaloučku a po troškách. Paní Iva mě uklidnila,že je to stejně dlouhá cesta a je dobré nic neuspěchat. Méně je někdy více, a to snad ve všem. Dnes vidím,že se to vyplatí a budu nadále využívat poskytnutou pomoc od p.Ivy. Nemám přímou možnost používat chytrý telefon s fotákem, ale jakmile to nějak vyřeším,určitě se v budoucnu podělím se zkušenostmi s ostatními. Už jsem si objednala další webinář a moc se na něj těším. Cena je absolutně přiměřená za tu veškerou práci a námahu, kterou p. Iva do téhle aktivity vložila. No, jak říkám, tato investice, to jsou štastné peníze, jsou užitečně vynaložené, a snad také jako odměna, potěší a pomůžou i p. Ivě. a podpoří její práci a život. Děkuju také všem za sdílení vlastních potřeb a činnosti kolem zařizování jejich bydlení. I to je pro mne inspirace a pomoc. Mám velkou radost a přeji všem hezké dny.
Ildikó Riesová