FUNKČNÍ KUCHYNĚ A JEJÍ PROPOJENÍ S OBÝVACÍM POKOJEM

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT, NEŽ SI OBJEDNÁTE SVOJI VYSNĚNOU KUCHYNI.

Webinář, ve kterém vás provedu všemi důležitými aspekty dobře navrhnuté kuchyně a jejím propojením s obývací částí.

Webinář se již uskutečnil a v této chvíli není vypsaný nový termín.

⬇︎⬇︎⬇︎⬇︎⬇︎⬇︎Můžete si ale zakoupit plnohodnotný záznam webináře. ⬇︎⬇︎⬇︎⬇︎⬇︎⬇︎

Záznam webináře obdržíte e-mailem ihned po objednání a na případně dotazy odpovím ve FB skupině ZDE.  


Jako interiérová designérka to slýchám velmi často. Příjdete do kuchyňského studia se svou vizí báječné kuchyně a často odcházíte s návrhem, který už s tou vaší vysněnou kuchyní nemá tolik společného.

  "Uvažovala jsem o bílé pracovní desce, ale ve studiu mě od toho odradili a já si to neprosadila..skříňky do stropu mi taky vymluvili a v poslední radě, když jsem chtěla bílé lišty u podlahy(takovy tvar jaký mate na fotce)protože budeme mít bílé obložky, tak mi bylo řečeno, že máme hodně rohů a jsou hodně náchylné a křehké, takže budou hned zničené."

Přitom u kuchyně záleží na každém detailu a navíc je to nejdražší vybavení interiéru! A to je přesně důvod, proč jsem pro vás vytvořila tento úžasný webinář. Během dvou hodin živého webináře se naučíte dívat na vaši plánovanou kuchyni očima profesionála. Jsem tady pro vás, abyste vy měli snadnější rozhodování.  

Během webináře si ujasníte: 

 • jestli chcete skříňky až do stropu nebo ne
 • jak bude působit v interiéru světlá vs tmavá kuchyně
 • jaký zvolit materiál a barvu dvířek a pracovní desky
 • jakou zvolit podlahu
 • jak se nenechat odradit v kuchyňském studiu
 • výhody a nevýhody uspořádání kuchyní
 • jaké zvolit spotřebiče
 • jak dodat šmrnc levné kuchyni
 • kde nejlépe umístit zásuvky pro spotřebiče
 • jak vysoko má být trouba a digestoř
 • a mnoho dalšího

Pokud byste raději chtěli využít osobní konzultace, můžete ji objednat zde

Zakoupením webináře ode mě dostanete jako bonus:

 • pracovní sešit Jak na zaměření
 • PDF s obvyklými rozměry zařizovacích prvků do obývacího pokoje, kuchyně a ložnice

Webinář je určen pro všechny z vás, kteří o svém domově přemýšlíte a máte chuť pracovat na tom, aby se vám bydlelo ještě lépe.❤️ NENÍ URČEN PRO PROFESIONÁLY. 

Nejste si jisti, jestlio je webinář pro vás? Přečtěte si co o něm napsali jeho účastníci. 

Webinář jsem si moc užila, získala jsem spoustu užitečných informací a inspirace. Moc fajn byly i vsuvky z Feng Shui. Nejvíce mě zaujalo téma různých možností uspořádání kuchyňské linky a překvapilo mě, jak je důležité a složité správně umístit myčku:) Inspiroval mě snídaňový koutek v kuchyni se zelenými židlemi s vychytávkami jako jsou zasouvací dvířka, výsuvná deska i světlo uvnitř.
Hana Růžičková
Dobrý deň pani Iva, ešte raz Vám ďakujem za webinár, ktorý bol veľmi prínosný a zaujímavý. Inšpirovala som sa tipom na vysokú chladničku bez mrazáku, zaujala ma dotyková batéria a magnetická farba na stenu do kuchyni a hlavne úzka skrinka s tyčkami na kuchynské utierky. Pekný deň :)
Michaela
Dobrý den, děkuju moc za webinář a za odkaz na jeho záznam. Určitě si ho pustím někdy znova, abych to všechno vstřebala :-) Vůbec nevadilo, že byl delší - aspoň jsme se víc dozvěděli :-) Bylo to opravdu zajímavé a nakoplo mě to, abych nad plánováním nového uspořádání naší kuchyně začala přemýšlet trochu jinak. Dneska jsem si hrála s vystřihovánkami, nejdřív jsem se motala pořád kolem stávajícího, i když mírně upraveného L, u kterého jsem pořád měla pocit, že něco drhne, není po ruce, zavazí si... až mě nakonec ty čtverečky a obdélníčky napadlo otočit do paralelního uspořádání a zatím mám pocit, že by to mohlo fungovat (je to hodně nahrubo, možná časem zase přijdu na něco, co mi to shodí, ale teď z toho mám radost :-)). Takže ještě jednou díky a hezký zbytek dne.
Hana Rozkopalová

Těším se na vás a naše společné tvoření! Iva Šmídová

OBJEDNAT MŮŽETE ZDE

Vážená paní Šmídová, chtěla jsem Vám touto cestou moc poděkovat za Váš eBook 3 nejčastější chyby při zařizování interiéru a jak se jich vyvarovat. Velmi lituji, že se mi nedostal do ruky v době, kdy jsme s manželem dokončovali náš dům. Hodně by nám totiž pomohl při zařizování interiéru. Nyní Vám mohu dát jen za pravdu... Dům jsme stavěli svépomocí, takže krom peněz spolkl také hodně času. Nejvíce mě mrzí kuchyně. Kuchyni nám sice navrhlo kuchyňské studio Oresi, nicméně realizaci jsme zadali kamarádovi a zároveň i rodině, což byl kámen úrazu. Přesně, jak píšete v eBooku, kuchyňské studio navrhlo kuchyň, ale už neřesilo ten prostor okolo...přičemž jsem do studia přišla s celým půdorysem patra. No a realizace? Na první pohled to možná nejde vidět, ale v kuchyni je sposta nepřeností, nerovností, nekvalitního kování a provedení..... Vzhledem k tomu kolik času v kuchyni trávím a mám ji denně na očích, těším se, až si jednou našetřím na novou;-) Ale už by to chtělo udělat opravdu kvalitně a napořád;-) Navíc, já jsem člověk, který si neumí ten prostor moc dobře představit, dokud v něm nestojí a nezačne ho používat...nicméně od kuchyňského studia jsem očekávala, že přesně toto umí řešit a dobře mi poradí... Vstup do kuchyně, díky návrhu Oresi, je jen 60cm široký... pak mi přijde, že malé okno se v kuchyni uplně utopilo.. Mé chyby spatřuji v použité mozaice, která prostor ještě více zmenšuje (na což mě mohli v Oresi upozornit?) Zpětně bych volila i světlejsí barvu pracovní desky...
Veronika B.