Workshop

ČÍSLO KUA

Jak nám může pomoci urychlit splnění našich přání

Východní kultury měly vždy hlubší a rozsáhlejší duchovní tradice a praktiky, které ovlivnily celé generace lidí a formovaly jejich pohled na svět a život. A my z jejich učení těžíme už celé generace.

Jestli se vám zdá, že není možné, aby se vám něco v životě změnilo jenom tím, že někam umístíte vhodný objekt, máte částečnou pravdu.

Chce to trochu více, aby to fungovalo. Na workshopu vám prozradím, jak s informacemi pracovat u vás doma. 

Na workshopu:

Zjistíte,

které z 9 energetických čísel KUA jste vy.

Získáte

podrobnou charakteristiku svého energetického čísla,

Využijete

okamžitě  získané informace k urychlení splnění vašich snů.

Zlepšete všechny oblasti vašeho života lusknutím prstu (a trochou práce). 

CO SE BUDE DÍT PO OBJEDNÁNÍ?

Hned po úhradě vám na e-mail přijdou přihlašovací údaje do členské sekce, kde na vás už bude čekat celý obsah workshopu.  

Obsah workshopu si projdete svým tempem, možná rovnou uděláte změny, které z workshopu vyplynou. 

Přístup k obsahu workshopu máte 1 rok a můžete se tak k němu vrátit kdykoliv později. 

KOLIK WORKSHOP STOJÍ?

Cena za workshop je 590 Kč včetně DPH 21% s přístupem na 1 rok. 

KDO PRO VÁS WORKSHOP PŘIPRAVIL?

Navrhování interiérů mě provází celým životem a profesionálně se mu věnuji od roku 2009. Mé projekty můžete vidět v časopisech Bydlení nebo Moderní byt a mými online kurzy, minikurzu a výzvami o bydlení prošlo více než 15000 z vás. Jsem autorkou knihy Útulný domov krok za krokem a zakladatelkou projektu Bydli lépe, díky kterému se naučí základy navrhování interiéru opravdu každý. V kreativním prostředí vás provázím zvelebováním vašeho domova. Pomáhat vám vytvořit si doma útulný, praktický a bezpečný prostor mě naplňuje radostí.

Užijte si workshop!

Iva Šmídová

Iva Šmídová je interiérová designérka, která vám pomůže zařídit si útulný domov

Nejste si jistí, jestli workshop není ztráta času? Přečtěte si, co o workshopu napsali účastníci. 

Byl to zase jiný způsob,jak pohlížet na to,jak zařídit interiér v domácnosti i s ohledem na povahu partnera..dává to povědomí o tom,co je pro jednotlivé povahy prioritou a může se díky tomu pak předcházet třeba nedorozumění nebo dokonce hádkám mezi partnery..líbilo se mi to ..ale mě se líbí všechny kurzy od tebe Ivi😃😃😃
Radka Levá
Minikurz mě velice překvapil, jelikož narozdíl od jiných minikurzů byl nabitý informacemi. Člověk si uvědomil něco o sobě a zamyslel se jaký to má vliv na zařizování bydlení a stejně tak jak přizpůsobit bydlení dvěma různým povahám. Kurz bych určitě doporučila každému, kdo si chce zařídit bydlení podle sebe, tak aby mu vyhovalo anebo jak najít zlatý střed pro spokojenost více odlišných osobností pod jednou střechou.
Linda Máčelová
Kurz jsem objevila na facebooku, kde na mě několikrát 'vykoukl'. Vzala jsem to jako znamení a přihlásila se. Rozhodně nelituji. Dozvěděla jsem se zase něco nového a po celou dobu tam panovala skvělá atmosféra. Díky tomu jsem našla odvahu hledat další cesty ke splnění svého snu věnovat se této profesi, a proto jsem se zaregistrovala do dalšího kurzu, který Iva pořádá. Děkuji :)
Renata Marková
Minikurz na mě "náhodou" vyskočil na fcb a protože se doma pokouším o feng shui, musela jsem se přihlásit, to je jasné 🙃. To, co jsem ale v kurzu získala, předčilo veškerá má očekávání. Velmi důležité informace pro klidný partnerský (rodinný) život. Škoda, že jsem nevěděla dřív - ale lepší později, než vůbec. Za mě super, měla by znát každá žena!
Jana Frantová
Úžasné, líbí se mi celá myšlenka, i že za tím vším stojí tým lidí, každý se svou "specializací" a pohledem. Komplexnost mě těší, i to, že pak všechno není stejné, tak jak mi to často na fotkách a v časopisech přijde. Líbí se mi zakomponování myšlenek Feng-šui, ikdyž i zde vidím v podstatě lidskou intuici a logiku, jak co stavět :-) Koupila jsem domek k rekonstrukci - vždy jsem byla pouze v nájmu - takže inspiraci a jak to celé vymyslet rozhodně potřebuju :-) Jsem natěšená a současně bezradná :-). Váš styl se mi líbí a zakomponování povah lidí i jednotlivých členů mě překvapil :-)
Vilma Kajerová
Kdyby nic jiného, jsou to příjemně strávené chvíle plné energie, nadšení a radosti, která z Vás čiší :) Moc se mi líbí, jak jste bezprostřední, příjemná, lidská... :) Díky kurzu jsem se nad naším domovem zamyslela ze zcela nového pohledu. Mluví se o vkusu, zásadách zařizování, praktičnosti apod. a osobitý prvek vymizí. Zařídíme některé věci tak, jak je to "správné", ale už nepřemýšlíme, jestli se v tom budeme opravdu cítit dobře a potom marně přemýšlíme, proč to není ono, když je vše jakoby v pořádku. Odnesla jsem si nejen nový pohled na zařízení domu, ale také otázky k dalšímu zamyšlení, i pár tipů z ukázek realizací. Děkuji a ať se Vám daří!
Marie Kaderková
Musím říct, že mě opět kurz nezklamal. Ivi hltám každé slovo. Má tak úžasné nápady. Kurz se mi velmi líbil, je fajn slyšet i pohled z více úhlů pohledu. Můj aha moment je opět, že chci s Ivkou bydlet:-) Díky moc
Lenka Veselá
Minikurz byl jedním slovem úžasný. Spojení psychologie se zařizováním domova je vlastně logické, ale vůbec by mě nenapadlo o tom přemýšlet. Minikurz mi otevřel oči a nasměroval na cestu "nic není špatně, hlavně se cítit dobře".
Anna Němečková
Narazila jsem na kurz na FB. Bylo to takové příjemné prozření, že bydlení by mělo být odrazem naší povahy, aby nam tam bylo lépe a dobře a dobíjeli jsme si energii. Jsem stále v rozpracovaném bydlení, ale dostala jsem odvahu, inspiraci a motivaci díky Tvému minikurzu. Jsem vděčná a děkuji. Máš úžasnou energii, kterou rozdávaš. Děkuji
Šárka Kobzová
Již jsem se zúčastnila kurzu UDKK a byla jsem maximálně spokojená. Nyní jsme v Akademii a minikurz jsem objevila na FB. Iva je vždy plná energie, nadšená, má spoustu nápadů a vždy na interiér nahlédne z jiného úhlu pohledu a tak nás vždy obohatí. Její povídání je hodně zajímavé a poutavé, a přestože na začátku vždy slibuje, že bude trvat povídání jen chvíli (většinou prý má připravenou hodinku), tak u PC sedím a sledují její povídání někdy více jak dvě hodiny a jsem nemile překvapena, když oznámí, že musí skončit. Ten čas v její společnosti uteče neskonale rychle. Jsou to ale příjemně strávené chvíle s ní. Poté mám vždy chuť pustit se opět s plným nasazením do dalšího zařizování :-)
Hana Ministrová
Zdravim. Uputavka na minikurz mi vyskocila v ramci facebooku a kedze sa borim s vyzvou ako si zariadit maly byt, tak ma to hned zaujalo. Moj AHA moment bol asi cvicenie so zmyslami. Predtym som si neuvedomila ktore zmysly najviac a ako ovplyvnuju moje preferencie, zazitky, spomienky. Urcite by som minikurz doporucila aj kamaratke.
Katarina Furimska
Na minikurz jsem narazila úplně náhodou na Facebooku když jsem zrovna v hlavě měla zařizování svého interiéru, takže jsem si řekla, že to musí být dobré znamení se do minikurzu pustit :) Úplně nejvíce mě obohatily tipy pro zařizování interiéru pro introverty a extroverty. Tam jsem měla dost aha momentů, kdy jsem si třeba uvědomila, že intrivert se potřebuje "schovat" do svého i třeba jen malého koutku. Kurz bych určitě doporučila s klidným svědomím, je zde spoustu podnětných nápadů a jejich realizace pomůže k lepšímu životu všem obyvatelům domácnosti.
Martina Westrik

Prodávajícím je EFE Group s.r.o.