Navrhněte si krásnou koupelnu, která bude sloužit dobře a dlouho. 


Přemýšlíte nad nejlepším umístěním sprchy, umyvadla a jestli se vejde vana?

 

Nemůžete se rozhodnout mezi sprchovou vaničkou a odtokovým žlabem

 

Toužíte použít mozaiku, ale přemýšlíte, jestli jsou ještě moderní?

 

Zvažujete kam všude instalovat obklady?

 

Nebo chcete doladit návrh z koupenového studia?  

Tak jste tady správně. Pojďte do kurzu a všechno se to dozvíte!

Co vám kurz přinese?


 • Navrhnete půdorysné řešení přímo pro váš prostor.
 • Zjistíte, kam použít obklady a kde být nemusí.
 • Vyberete sanitu nejen podle vaší peněženky.
 • Zjistíte, jak poznat kvalitní baterii a typ vhodný pro váš záměr.
 • Díky správnému osvětlení si budete už vždycky připadat v koupelně krásná:)
 • Nastudujete vše o doplňcích a koupelnovém textilu.
 • A najdete zde i postup na levnou renovaci starší koupelny.

Absolvováním kurzu ušetříte:

 • 🔵 cenné místo, 
 • 🔵 čas,
 • 🔵 nervy,
 • 🔵 peníze.

Všechny informace najdete na jednom místě včetně praktických vychytávekkonkrétních postupů.

Koupelna je v dnešní době, hned po kuchyni, nejdražší místností u vás doma, 

zařiďte ji tak, aby vás těšila a sloužila vám po mnoho let. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Krok za krokem vás provedu celým procesem návrhu, abyste vy nemuseli trávit hodiny vyhledáváním informací na internetu nebo spoléhat jenom na koupelnové studio.  

Navrhování interiérů mě provází celým životem a profesionálně se mu věnuji od roku 2009. Mé projekty můžete vidět v časopisech a mými online kurzy a výzvami prošlo více než 5000 z vás. 

Kurz o koupelnách jsem vytvořila pro vás, kteří třeba tápete a chcete se ujistit, že vám nová koupelna bude sloužit a dělat radost opravdu po dlouhou dobu.  

Věřím, že si kurz užijete.        Iva Šmídová

Přinesli jste si návrh z koupelnového studia, se kterým nejste úplně spokojeni, ale nevíte proč?


 • může to být nevhodným rozvržením pro daný prostor
 • použitím formátu dlažby a obkladů, které k sobě nepasují
 • nebo návrh třeba nerespektuje architektonické prvky prostoru

V kurzu se naučíte dívat na prostor očima designéra a tak velmi rychle zjistíte, co na návrhu nesedí. 

„Aby člověk mohl tvořit, nejdřív musí o všem pochybovat.“ Eileen Gray

I malá koupelna může být 

praktická, funkční a krásná. 

"Kurz splnil nadmíru má očekávání. Každému, kdo se bojí, že si nezvládne navrhnout koupelnu, či jiný prostor vřele doporučuji do toho jít. I v programu jsem se dokázala naučit pracovat, paní Iva to dokáže krásně vysvětlit a s neskutečnou trpělivostí všem pomáhá. Jsem typ člověka, co nerad otravuje a nerad se na něco ptá, takže já jsem se nějak nevyptávala, v kurzu nás bylo dost, hodně obecných odpovědí mi už tak dost pomohlo. Paní Iva hodně pomáhá i individuálně a i k vloženým návrhům řekne své poznatky. Kurz je rozhodně vhodný i pro ty co si myslí, že na něj nebudou mít čas, čas si určujete vy sami, kdy na svém vlastním návrhu budete pracovat a pro sebe si čas určitě najdete a nakonec zjistíte, že vás to uplně vtáhlo a vymýšlíte co nejlepší návrh.Kurz doporučuji všemi 20ti, teď už jen realizovat."
Jaroslava Peterková - účastnice kurzu KKK
"Kurz mi pomohl celkově si ujasnit hodně širokou problematiku navrhování opravdu funkční koupeny. I jsem se naučila několik užitečných dovedností se SketchUpem, který každý z nás používá trochu jinak. Moc děkuji za fajn chvíle s věčně usměvavou a sympatickou Ivou Šmídovou. Září z ní opravdová radost z práce. "
Lucie Šteflíčková - účastnice kurzu KKK
"Kurz opět ten nej.... ostatně jako všechny Vaše kurzy Ivo. Každý se dozví to, co potřebuje a navíc se dozví také to, co nevěděl že potřebovat bude, což utváří ucelený komplex, aby bylo vše TOP. Jsem neskutečně vděčná za všechny rady a poznatky. S Vašimi informacemi nejde udělat chybu a šlápnout vedle. Jste 1*. Děkuji "
Martina Přikrylová - účastnice kurzu KKK
"Kurz určitě doporučuji. Hodně mi pomohl už jen návod, jak pracovat ve Sketch-upu, kde jsem během chvilky vytvořila půdorys koupelny. Na základě obecných doporučení, které nám Iva sdělila ve videu, jsem si vytvořila alternativní řešení naší malinké koupelny a měla možnost ho zkonzultovat s Ivou i ostatními účastníky kurzu. Zajímavé byly informace k výběru sanity, nad kterými bych jinak mavla rukou, že je nepotřebuji. Moc se těším, až vytvořím i 3D model včetně obkladů a světel a dozvím se další cenné informace k výběru jednotlivých prvků. "
Lenka Kášová - účastnice kurzu KKK
"Díky kurzu jsem si dokázala rozvrhnout koupelnu snad k naší spokojenosti (bude se teprv realizovat). Navíc jsem získala spoustu informací, jak vybírat sanitu, obklady a další zařízení, což je fajn. Ušetřila jsem čas dalším hledáním. Díky Fb skupině jsem získala odpovědi na mé konkrétní dotazy. Tak pokud nemáte vůbec představu, jak na koupelnu, v tomhle kurzu dostanete dobrý návod a spoustu inspirace."
Andrea Pavlíčková - účastnice kurzu KKK
"Kurz KKK byl již můj druhý kurz u paní Ivy a i když jsem už nějaké zkušenosti s programem SketchUp měla, naučila jsem se nové věci. Po zakreslení koupelny a svém rozložení sanity mi paní Iva nabídla ještě změnu v řešení,která se mi moc líbí. Momentálně všude v koupelnách a WC sleduji spárořezy a přemýšlím, co ladí a co neladí. Dozvěděla jsem se +/- různých povrchů a už přesně vím,co od koupelny očekávám. Děkuji za kurz. Ráda se zúčastním i dalších. "
Lucie Moravčíková - účastnice kurzu KKK

Každý den je koupelna obvykle tou první a poslední místností, kterou doma navštívíte a měla by plynule navazovat na další obytné místnosti. 

 

Krok za krokem, přehledně a prakticky vás provedu cestou k nové koupelně.♥ 

Ke kurzu ode mě dostanete i praktické bonusy.

1. BONUS 

VIDEONÁVODY ZÁKLADY PRÁCE V 3D PROGRAMU SKETCHUP  V HODNOTĚ 1 290 KČ

SKETCHUP   je program, ve kterém si i vy můžete nakreslit svoje bydlení a hodně vám pomůže orientovat se v prostoru. Je to pouze bonus, pro absolvování kurzu není nutné s ním pracovat. Vše lze dělat i ručně. 

2. BONUS 

PŮDOPORYSNÉ NÁKRESY OBVYKLÝCH ZAŘIZOVACÍCH PŘEDMĚTŮ PRO KOUPELNU  VE FORMÁTU PRO SKETCHUP

3. BONUS 

INSPIRACE PRO MALÉ I VELKÉ KOUPELNY

zdroj: build-review.com
zdroj: build-review.com

       Jak kurz probíhá?


 • Kurz je koncipován jako video kurz a po zaplacení se vám otevřou všechny lekce naráz.
 • Všechny bonusy a studijní podklady najdete v členské sekci.
 • Celý kurz zůstane přístupným po dobu 1 roku, můžete se tedy k lekcím podle potřeby vracet.

Kolik kurz Koupelna krok za krokem stojí?

Cena kurzu je

→  1 670 Kč  ←

Co za tuto cenu dostanete?


 • 8 lekcí, které vás provedou celým zařízením koupelny,
 • všechny výukové materiály v členské sekci,
 • pomocné materiály ke stažení,
 • bonusy v hodnotě 1 290 Kč,
 • odpovědi na časté dotazy najdete v členské sekci,
 • přístup do kurzu po dobu jednoho roku od zakoupení.

Nyní možnost přikoupit ke kurzu účast na skupinovém setkání na Zoomu, které se koná 1x v měsíci a kde se můžete zeptat na to, co k vaší koupelně potřebujete. 

Cena za účast na 60 minutovém skupinovém Zoomu

→  390 Kč  ←

POZOR! Před účastí na Zoomu je důležité mít zpracovaných alespoň prvních 6 lekcí.  

Možná vás napadají tyto otázky:

* Mám malé děti, budu i tak kurz stíhat?
Abyste měla výsledky, tak nějaký čas obětovat musíte. Bez toho nemůž být výsledek skvělý. 

* Kolik času budu muset kurzu věnovat, abych měla za 4 týdny hotový svůj návrh koupelny?
Čas na projití lekcí se liší, ale počítejte cca 30 minut na první lekci a kolem 20 minut na každou další. Další čas budete potřebovat na výběr zařizovacích předmětů a doplňků a také zakreslování buď v programu Sketchup nebo ručně.  Nějaký čas strávíte i přemýšlením a vizualizací (v hlavě), ale to zvládnete i při čištění zubů. 

* Které dny v týdnu začíná nová lekce?
Po uhrazení kurzu vám přijdou údaje pro vstup do kurzu na e-mail. Po přihlášení do vaší členské sekce na webu budete mít k dispozici všechny lekce okamžitě. I tak doporučuji nepřeskakovat a plnit úkoly postupně. 

* Hodí se kurz i pro mě, když teprve začínáme stavět?
Určitě na 100% ano a je pro vás hodně důležitý. Pokud si projekt připravíte ještě před začátkem stavby, ušetříte si čas, nervy a peníze při následném zařizování, navíc v dnešní době je dlouhodobé plánování alfou a omegou. 

Je vám vše jasné? Objednejte si kurz právě teď. 

Zajímá vás jak to v kurzu se mnou vypadá?

Potom si přečtěte co o napsaly ženy, které se mnou absolvovaly kurz Útulný domov krok za krokem.↓

"Děkuji za skvělý kurz nabitý spoustou cenných rad, informací a inspirace! Krok za krokem systematicky provádí širokým spektrem témat, která se v koupelně řeší, srozumitelnou a příjemnou formou pomáhá se zorientovat, vybrat si to pravé a uspořádat vše tak, aby výsledkem byla krásná a funkční koupelna podle vlastního návrhu. Nedocenitelná je možnost zpětné vazby, postřehy a kreativní nápady Ivy Šmídové otevírají oči netušeným možnostem!"
Petra Brožová - účastnice kurzu KKK
"Kurz mi pomohl při tvorbě koupelny, naučila jsem se pracovat se sketchupem, což mě za A) začalo bavit a za B) jsou v něm vidět věci, co v podobných interiérových programech (Floorplanner, Homebyme) nejsou, a je o 100 % přesnější než zmíněné programy. Navíc jsem se dozvěděla spoustu rad, na co si dát pozor v koupelně, na co nezapomenout a také tipy, aby naše koupelna byla nejen praktická, ale i krásná na pohled. Na FB skupině Iva nejpozději do druhého dne, odpovídala na všechny naše otázky, stejně jako jsem dostala na svůj projekt zpětnou vazbu od ní, ale i od kolegyň z kurzu. Určitě doporučuji Ivu, měla jsem pocit, že je to moje kamarádka, která to se mnou myslí fakt dobře a na zoomech mi bylo s ní i s holkama moc fajn! :)"
Petra Balážová - účastnice kurzu KKK
"Kurzy od Ivy jsou vždy výborně připravené. A tento nebyl výjimkou. Kromě velké spousty praktických informací, poskytuje i dostatek prostoru pro řešení každého projektu individuálně. Ocenuji třešnicku na dortu v podobě databáze předmětů do Sketch up, která neskutečně usnadnila práci. S Ivou dokaže navrhnout funkční a krásnou koupelnu každý, kdo bude chtít. "
Hana Vanková - účastnice kurzu KKK
"Rok jsem přemýšlela, jak rekonstruovat koupelnu. Během krátké doby v kurzu jsem, přes samé aha aha aha, získala jasnou představu a také jistotu, že neudělám chybu. To vše díky nepřebernému množství technických, designovných a praktických rad. Děkuji moc :-)"
Alena Puhlovská - účastnice kurzu KKK
"Před kurzem jsem neměla vůbec představu co se stávající koupelnou udělat, protože jsem dost nerozhodná. Že budu umět vytvořit svoji koupelnu v programu, to mě ani nenapadlo. A za průběžné pomoci p. Ivy, pokud jsem si nevěděla rady, nebo požádala o názor co a jak, to už šlo. V příštím kurzu bych si na něj dala více času, stojí to za to."
Věra Krásná - účastnice kurzu KKK

Prodávajícím kurzu Koupelna krok za krokem je Iva Šmídová