Tipy pro bydlení - JAKÝ DRUH BARVY ZVOLIT PRO INTERIÉROVOU VÝMALBU A MNOHO DALŠÍHO SE DOZVÍTE V ROZHOVORU S PROFÍKEM NA BARVY. 
Tipy pro bydlení - JAK A KDY VYBRAT BARVU PRO VÝMALBU
Tipy pro bydlení - Moje kuchyně - JE BÍLÁ PRACOVNÍ DESKA PRAKTICKÁ?
STUDENSTKÝ POKOJ

Tato zakázka byla pro mé dlouhodobé klienty, kteří netušili jak bude hotový pokoj vypadat. Předání proběhlo bez skříně, která se instalovala později a s jejich dovolením jsem mohla ve videu použít jejich vlastní záběry z chvíle, kdy poprvé proměněný pokoj uviděli.

Nástěnná dekorace

Super rychlá a levná nástěnná dekorace za použití zbytku látky ze závěsu a rámečku z Ikea.

Obývací pokoj s jídelnou

Krátké video staršího projektu proměny obývacího pokoje v západních Čechách.

Vánoční dekorace

Na návštěvě u interiérové designérky Markéty Fleischnerové se dozvíte jak si jednoduše a krásně udělat doma Vánoční výzdobu, klidně na poslední chvíli:)

Hotelový pokoj

Při návštěvě veletrhu o bydlení ve Frankfurtu jsem se ubytovala v malém hotýlku blízko výstaviště. Když jsem do pokojíku pod střechou, který mi paní recepční přidělila, vešla, bylo mi jasné, že se mi tam líbit nebude:) Přestože to bylo na jednu noc, nedalo mi to a musela jsem alespoň přestavět nábytek. Vzniklo z toho toto krátké video, které vás může inspirovat tím, že i prosté přemístění stávajícího nábytku může pomoci, aby jste měli více místa a cítili se příjemně.

Proměna obývacího pokoje levně

O velikonocích jsme pracovali na proměně obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem pro 5-ti člennou rodinu. Původní prostor, kde většinu podlahové plochy zabírala kuchyňská linka a masivní pohovka, oboje do tvaru L byl již pro 5-člennou rodinu obývající pronajatý byt nevyhovující. Rodina potřebovala velký jídelní stůl, kde by se všichni mohli pohodlně usadit a to se nám podařilo skvěle, stůl je dokonce rozkládací a tak se k němu vejde až 8 osob. Protože se jedná o pronájem použili jsme většinu stávajícího nábytku, nové jsou pouze pohovka, jídelní stůl a židle, upravili jsme kuchyň, která je teď umístěná podél zdi a vymalovali jsme.