ÚTULNÝ DOMOV PODLE VAŠÍ POVAHY

Přijďte se pobavit a načerpat novou energii 
do 3denního minikurzu o zařizování bydlení 

  • cítíte se doma nespokojeně a nevíte proč?
  • nedaří se vám shodnout s partnerem na zařízení interiéru?
  • divíte se proč se vaše 15leté dítko obléká do černé a nemůžete ho dostat z pokoje?

Občas je fajn podívat se na náš domov úplně z jiného pohledu, třeba vědecky. Sami uvidíte, že to do sebe zapadne. Váš život, povaha i potřeby budou vodítkem pro vytvoření toho nejlepšího místa na zemi, domova

Přijďte se uvolnit po dlouhém dni a poslechnout si tipy na zařizování bydlení, zajímavosti o psychologii prostoru a třeba i inspirovat se, jak to vyřešit u vás doma do minikurzu

ÚTULNÝ DOMOV PODLE VAŠÍ POVAHY

CO SE NA MINIKURZU DOZVÍTE?

proč se cítíte dobře v určitém typu interiéru a v jiném jste jako na trní

jak zařizovat společnou domácnost pro více povahových typů

tipy jak zařizovat pro děti

KDY SE MINIKURZ KONÁ?

Minikurz se koná od 19. 9. do 21. 9. vždy ve 20.00 hodin.

Zajistěte si své místo zdarma ještě dnes dejte si do kalendáře poznámku, aby vám nic neuteklo. 

*Podrobný harmonogram minikurzu obdržíte e-mailem ihned po registrace i s možností vyhrát dárek!

Když pochopíte, jak je propojená povaha s vašimi potřebami, přizpůsobíte jednoduše interiér všem členům rodiny. 

PŘED

PO

Někdy stačí stávající nábytek přesunout a vytvořit tak ucelené zóny, kde si svoje místo najde každý člen rodiny s ohledem na svoji povahu. 

Výsledky mých studentek online kurzu interiérového designu

PŘED

Výsledky mých studentek online kurzu interiérového designu

PO

PŘED

PO

JAK TO BUDE V MINIKURZU VYPADAT?

Každý večer se sejdeme ve Facebookové skupině k minikurzu, kde budu živě vysílat cca 30 minutovou přednášku.

Po každém vysílání budu odpovídat na dotazy k tématu cca 30 minut.

Pssst.....každý den vyhlásím soutěž o hodnotnou cenu, tak přijďte na živo. 

1. den
 zjistíte, jaký jste takzvaný 'typ místa',

2. den
podíváme se na zařizování jedné domácnosti pro více povahových typů,

3. den
povíme si, co říkají věděcké výzkumy o zařizování prostoru pro děti.

KDO VÁS BUDE MINIKURZEM PROVÁZET?

Navrhování interiérů mě provází celým životem a profesionálně se mu věnuji od roku 2009. Mé projekty můžete vidět v časopisech Bydlení nebo Moderní byt a mými online kurzy bydlení a výzvami prošlo více než 6000 z vás. Jsem autorkou knihy Útulný domov krok za krokem a lektorkou ve stejnojmenném kurzu.

V kreativním prostředí vás provázím zvelebováním vašeho domova. Pomáhat vám vytvořit si doma útulný, praktický a bezpečný prostor mě naplňuje radostí. Miluji, když vidím jak se s novým prostorem proměňujete i vy.

Těším se na vás v minikurzu!

Iva Šmídová

Iva Šmídová je interiérová designérka, která vám pomůže zařídit si útulný domov

Nezapomeňte! Začínáme v úterý 19. září ve 20.00 hodin.

Nejste si jistí, jestli to nebude ztráta času? Přečtěte si, co o minulých kolech minikurzů napsali jejich účastníci. 

Byl to zase jiný způsob,jak pohlížet na to,jak zařídit interiér v domácnosti i s ohledem na povahu partnera..dává to povědomí o tom,co je pro jednotlivé povahy prioritou a může se díky tomu pak předcházet třeba nedorozumění nebo dokonce hádkám mezi partnery..líbilo se mi to ..ale mě se líbí všechny kurzy od tebe Ivi😃😃😃
Radka Levá
Minikurz mě velice překvapil, jelikož narozdíl od jiných minikurzů byl nabitý informacemi. Člověk si uvědomil něco o sobě a zamyslel se jaký to má vliv na zařizování bydlení a stejně tak jak přizpůsobit bydlení dvěma různým povahám. Kurz bych určitě doporučila každému, kdo si chce zařídit bydlení podle sebe, tak aby mu vyhovalo anebo jak najít zlatý střed pro spokojenost více odlišných osobností pod jednou střechou.
Linda Máčelová
Kurz jsem objevila na facebooku, kde na mě několikrát 'vykoukl'. Vzala jsem to jako znamení a přihlásila se. Rozhodně nelituji. Dozvěděla jsem se zase něco nového a po celou dobu tam panovala skvělá atmosféra. Díky tomu jsem našla odvahu hledat další cesty ke splnění svého snu věnovat se této profesi, a proto jsem se zaregistrovala do dalšího kurzu, který Iva pořádá. Děkuji :)
Renata Marková
Minikurz na mě "náhodou" vyskočil na fcb a protože se doma pokouším o feng shui, musela jsem se přihlásit, to je jasné 🙃. To, co jsem ale v kurzu získala, předčilo veškerá má očekávání. Velmi důležité informace pro klidný partnerský (rodinný) život. Škoda, že jsem nevěděla dřív - ale lepší později, než vůbec. Za mě super, měla by znát každá žena!
Jana Frantová
Úžasné, líbí se mi celá myšlenka, i že za tím vším stojí tým lidí, každý se svou "specializací" a pohledem. Komplexnost mě těší, i to, že pak všechno není stejné, tak jak mi to často na fotkách a v časopisech přijde. Líbí se mi zakomponování myšlenek Feng-šui, ikdyž i zde vidím v podstatě lidskou intuici a logiku, jak co stavět :-) Koupila jsem domek k rekonstrukci - vždy jsem byla pouze v nájmu - takže inspiraci a jak to celé vymyslet rozhodně potřebuju :-) Jsem natěšená a současně bezradná :-). Váš styl se mi líbí a zakomponování povah lidí i jednotlivých členů mě překvapil :-)
Vilma Kajerová
Kdyby nic jiného, jsou to příjemně strávené chvíle plné energie, nadšení a radosti, která z Vás čiší :) Moc se mi líbí, jak jste bezprostřední, příjemná, lidská... :) Díky kurzu jsem se nad naším domovem zamyslela ze zcela nového pohledu. Mluví se o vkusu, zásadách zařizování, praktičnosti apod. a osobitý prvek vymizí. Zařídíme některé věci tak, jak je to "správné", ale už nepřemýšlíme, jestli se v tom budeme opravdu cítit dobře a potom marně přemýšlíme, proč to není ono, když je vše jakoby v pořádku. Odnesla jsem si nejen nový pohled na zařízení domu, ale také otázky k dalšímu zamyšlení, i pár tipů z ukázek realizací. Děkuji a ať se Vám daří!
Marie Kaderková
Již jsem se zúčastnila kurzu UDKK a byla jsem maximálně spokojená. Nyní jsme v Akademii a minikurz jsem objevila na FB. Iva je vždy plná energie, nadšená, má spoustu nápadů a vždy na interiér nahlédne z jiného úhlu pohledu a tak nás vždy obohatí. Její povídání je hodně zajímavé a poutavé, a přestože na začátku vždy slibuje, že bude trvat povídání jen chvíli (většinou prý má připravenou hodinku), tak u PC sedím a sledují její povídání někdy více jak dvě hodiny a jsem nemile překvapena, když oznámí, že musí skončit. Ten čas v její společnosti uteče neskonale rychle. Jsou to ale příjemně strávené chvíle s ní. Poté mám vždy chuť pustit se opět s plným nasazením do dalšího zařizování :-)
Hana Ministrová
Zdravim. Uputavka na minikurz mi vyskocila v ramci facebooku a kedze sa borim s vyzvou ako si zariadit maly byt, tak ma to hned zaujalo. Moj AHA moment bol asi cvicenie so zmyslami. Predtym som si neuvedomila ktore zmysly najviac a ako ovplyvnuju moje preferencie, zazitky, spomienky. Urcite by som minikurz doporucila aj kamaratke. Pre mna bolo trochu narocne venovat tomu tri vecery po sebe, aj som uz bola unavena, preto ocenujem moznost pozriet si spatne nahravky. Dnes uz stvrty vecer nestihnem, tak to si pozriem potom nahravku.
Katarina Furimska
Na minikurz jsem narazila úplně náhodou na Facebooku když jsem zrovna v hlavě měla zařizování svého interiéru, takže jsem si řekla, že to musí být dobré znamení se do minikurzu pustit :) Úplně nejvíce mě obohatily tipy pro zařizování interiéru pro introverty a extroverty. Tam jsem měla dost aha momentů, kdy jsem si třeba uvědomila, že intrivert se potřebuje "schovat" do svého i třeba jen malého koutku. Že lze vytvořit třeba jen otočné křeslo se stoleckem a vysokou květinou, což už introvertovi slouží jako oáza klidu, pro pocit klidu stačí málo. Další aha moment, že by každý měl mít to sve místo kde se bude cítit dobře, i třeba jen ten koutek. Moc mě zajímá jak probíhá 8tydenni kurz. Kurz bych určitě doporučila s klidným svědomím, je zde spoustu podnětných nápadů a jejich realizace pomůže k lepšímu životu všem obyvatelům domácnosti.
Martina Westrik
Musím říct, že mě opět kurz nezklamal. Ivi hltám každé slovo. Má tak úžasné nápady. Kurz se mi velmi líbil, je fajn slyšet i pohled z více úhlů pohledu. Můj aha moment je opět, že chci s Ivkou bydlet:-) Díky moc
Lenka Veselá
Minikurz byl jedním slovem úžasný. Spojení psychologie se zařizováním domova je vlastně logické, ale vůbec by mě nenapadlo o tom přemýšlet. Minikurz mi otevřel oči a nasměroval na cestu "nic není špatně, hlavně se cítit dobře".
Anna Němečková
Narazila jsem na kurz na FB. Bylo to takové příjemné prozření, že bydlení by mělo být odrazem naší povahy, aby nam tam bylo lépe a dobře a dobíjeli jsme si energii. Jsem stále v rozpracovaném bydlení, ale dostala jsem odvahu, inspiraci a motivaci díky Tvému minikurzu. Jsem vděčná a děkuji. Máš úžasnou energii, kterou rozdávaš. Děkuji
Šárka Kobzová

Těším se na vás uvnitř!