• Plánujete novou kuchyni a nechcete udělat chybu?
 • Trápíte se se zařízením dětského pokoje?
 • Bojíte se, jestli to budete umět doma sladit do jednoho harmonického celku?
 • Nebo potřebujete navýšit úložné prostory, ale rádi byste zachovali vzdušný interiér?
 • Tápete, jaké si zvolit barevné schéma k vám domů?

 

Zařizování je proces. Je to jako pečení dortu, jenom to trvá o dost déle. Stejně jako u dortu víme, že je třeba upéct korpus, připravit krém a nakonec ho nazdobit. A stejné je to i u interiéru. 

Také prvně postavíte zdi (korpus), připravíte si, čím prostor vybavíte (krém) a potom to doladíte doplňky (nazdobení dortu).

 

Pokud ale chcete být trochu originální, budete si chtít recept na dort i na zařízení u vás doma upravit podle svého (nebo podle toho jaké už doma máte ingredience).  

Protože stejně jako vám musí chutnat dort, jinak byste ho přece nejedli, tak stejně tak vám musí

“chutnat” váš domov, vybavený vašimi nejoblíbenějšími lahůdkami. 

 

A aby bylo pro vás zařizování ještě jednodušší, připravila jsem pro vás prostor, kde si v klidu a podle svého tempa můžete studovat, nasávat nápady a tvořit si domov podle sebe

s přihlédnutím k obecně platným estetickým pravidlům. 

DARUJTE

AKADEMII ÚTULNÉHO DOMOVA

Co vám pobyt v Akademii přinese?


 • inspiraci, motivaci a podporu to doma konečně doladit
 • jednoduché návody jak na to
 • tipy a triky, které pochází z mnoha realizací zkušeného profíka
 • můžete studovat, když budete mít chuť nebo potřebu
 • naučíte se dělat rozhodnutí, ze kterých budete mít radost
 • proměníte si svůj domov k obrazu svému a to vám přinese větší spokojenost a chuť užívat si život plnými doušky

Učíme se na konkrétních příkladech. Děti se učí napodobováním a my dospělí někdy možná nevědomky děláme totéž, což je úplně v pořádku. Jenom nesmíme zapomenout, že si všechny informace a inspiraci musíme přizpůsobit svým požadavkům.

 

Pojďme to dělat vědomě a společně v kruhu nás, kteří chcete život nejenom přežít, ale prožít se vším všudy, i kdyby to mělo znamenat občasné vykročení z naší komfortní zóny třeba učením se něčeho, o čem jsme si celý život mysleli, že na to nemáme vlohy.

Kreativní prostředí pro samostudium a mnoho informací na jednom místě vás provede zvelebováním vašeho domova krok za krokem. 

Co vás v Akademii všechno čeká?


Téměř 44 hodin videí o bydlení přehledně ve Videotéce Akademie. Různá témata vám velmi usnadní zařizování jakéhokoliv prostoru u vás doma. V pohodlí pohovky se můžete vzdělávat zábavnou a srozumitelnou formou. Vše totiž vysvětluji na konkrétních fotografiích, takže hned vidíte výsledný efekt. 

Ve Videotéce již nyní najdete záznamy výzev, minikurzů a také plnohodnotné záznamy webinářů na 

5 základních témat o bydlení, které vám přinesou inspiraci i funkční postupy pro zařizování vašeho bydlení.  

Výběr z témat, která na vás ve Videotéce čekají:  


 • dispozice a barevné schéma
 • výmalba
 • osvětlení
 • dětský pokoj
 • kuchyně
 • ložnice
 • obývací pokoj
 • malé prostory
 • vstupní chodby
 • úložné prostory
 • doplňky a dekorace a další
 • tipy na úpravy zdí

Asi to znáte. Už jste si konečně rozmysleli jak chcete, aby to u vás doma vypadalo a čeká vás další kolečko, abyste zjistili, kde vlastně nakoupit. S tímto vám pomůže adresář, který v Akademii najdete. V adresáři, který je tématicky rozdělený, najdete kontakty na prověřené dodavatele vybavení pro váš domov. V adresáři můžete vyhledávat i podle klíčových slov. 

Zní to možná divně, ale na potkávání v kavárně myslím už skoro dva roky. Původně jsem tedy měla vyhlédnutou jednu moc útulnou na Letné, ale nakonec jsem ráda alespoň za tu virtuální u nás v Akademii.  V kavárně se budeme scházet 1x za měsíc, bude to našich 45 minut klidu a povídání o bydlení i o životě. U kávičky vždy vyhlásím horké křeslo a odpovím na vaše otázky

Možná jste zaznamenali nedávný výpadek Facebooku. Na ten přístí budeme připraveni a proto máme v Akademii (pro jistotu) vlastní chat

1x za měsíc vás čeká nový 60minutový Workshop na téma zařizování. Workshopy půjdou tématicky po sobě od přípravy až po finální dekorování. Pokud se tedy zúčastníte každého, na konci roku 2022 budete mít ten váš vysněný domov. 

Někdy i malý tip přispěje k celkovému doladění vaší vize. Je to jako puzzle, až ten poslední dílek dotvoří celkový obraz a tím posledním dílkem může kolikrát být i drobná informace. A není lepšího pocitu, než když to finálně do sebe zaklapne

Kdo za Akademií útulného domova stojí?


 

Navrhování interiérů mě provází celým životem a profesionálně se mu věnuji od roku 2009. Mé projekty můžete vidět v časopisech a mými online kurzy a výzvami prošlo více než 5000 z vás. 

Pomáhat vám vytvořit si doma útulný, praktický a bezpečný prostor mě naplňuje radostí. A miluji, když vidím jak se s novým prostorem proměňujete i vy. Těším se na vás v Akademii.       Iva Šmídová

 


Já i můj manžel jsem nadšení z webináře o kuchyních:-)) Tento webinář je plný praktických a důležitých informací, které by jste rozhodně měly vědět dříve než se rozhodnete vůbec rekonstruovat nebo kupovat svou kuchyň. Zjistíte, jaký tvar kuchyně je pro vás ten pravý. Jakou si vybrat barevnost kuchyně a podlahy. Uvidíte porovnání materiálu a jejich výhody a nevýhody. Velmi jsem ocenila i rady, kde sehnat řemeslníky. Stejně jako zopakování základních prvku Feng-šuej pro kuchyň, která podporuje vaše zdraví díky správnému umístění sporáku. Jsem totiž milovníci tohoto umění:-) (pozn. Ivy - webinář je součástí Videotéky v Akademii)
Barbora Bohatáwww.harmonickacesta.cz

Kolik stojí členství v Akademii útulného domova?


Měsíční členství v Akademii pořídíte za 299,-Kč bez DPH (362,-Kč s DPH), roční členství za cenu

2 990,- Kč bez DPH (3618,-Kč s DPH) 

Pouze nyní můžete zakoupit DÁRKOVÝ POUKAZ na roční členství v Akademii

za vánoční cenu 

2408,-Kč s DPH ( to je 200,66 Kč za 1 měsíc)

Co za tuto cenu dostanete?


 • přístup k veškerému obsahu Akademie 24 hodin denně a 7 dní v týdnu
 • 1x měsíčně 60minutový workshop pod vedením designérky Ivy Šmídové
 • 1x měsíčně setkání v Kavárně Akademie s možností horkého křesla (hot seat)
 • adresář prověřených dodavatelů s funkcí vyhledávání
 • možnost chatu přímo ve virtuální kavárně Akademie UD (v případě, že nechcete být na FB)
 • FB skupinu pro vzájemnou podporu

Zůstaňte v Akademii po dobu jednoho roku a naučíte se všechno, co je třeba k tomu, abyste si svůj domov doladili do posledního detailu, krok za krokem, měsíc po měsíci. 

Co za tuto cenu nedostanete?


Konkrétní zpětnou vazbu ode mě, mimo horkého křesla při setkání v Kavárně.

Časté dotazy


Jak probíhá měsíční platba za Akademii?

Pokud uhradíte měsíční členství kartou (doporučuji) každý měsíc se vám strhne 362 Kč, pokud před datem výročí členství nezrušíte, viz obchodní podmínky. Pokud zvolíte platbu převodem, vždy týden před výročím vám přijde do e-mailu nová faktura a pokud ji uhradíte včas, členství bude pokračovat za nynější cenu.

Reference


Zajímá vás, co napsaly ženy o mých webinářích, knihovně, výzvách a kurzech? Přečtěte si reference níže.↓

Má téměř 10-měsíční dcera je naprosto úžasná. Právě mi věnovala 2,5 hod. spánku, abych mohla ze záznamu zkouknout nedělní webinář Praktické dispozice a barevné schéma. Tento i webinář o kuchyních byly naprosto super a poskytly mi skvělý odrazový můstek k tomu, až někdy budu přemýšlet o zařizování vlastního bydlení. Paní Ivo, jste skvělá. Vše je naprosto jasné a srozumitelné a hlavně praktické. Co nevidím naživo nebo alespoň na fotce, to si nepředstavím. 🙂 A také vítám občasné zařazení prvků Feng Shui, to má zcela jistě něco do sebe, i když se to asi nedá zcela striktně dodržovat. Moc Vám za Vaši práci děkuji.
Linda Kapitulčinová
Moc dekuji pani Ivo za vas cas a znalosti, kterymi jste nas vsechny obohatila. Jde videt, ze jste nasla sve poslani a dokazete tak strhnout na svou vlnu nadseni i nas divaky. Uzivala jsem si kazde video a spise bych si prala, aby byla delsi nez kratsi 🙏🏻😄
Lucie Filipčíková
Webinář jsem si moc užila, získala jsem spoustu užitečných informací a inspirace. Moc fajn byly i vsuvky z Feng Shui. Nejvíce mě zaujalo téma různých možností uspořádání kuchyňské linky a překvapilo mě, jak je důležité a složité správně umístit myčku:) Inspiroval mě snídaňový koutek v kuchyni se zelenými židlemi s vychytávkami jako jsou zasouvací dvířka, výsuvná deska i světlo uvnitř.
Hana Růžičková
Knihovna mě velmi nadchla.Je skvělé,že jsem si mohla najít v knihovně téma, které jsme právě řešili ohledně bydlení.At už to bylo třeba malování nebo dekorace v interiéru.Vždy jsem zde našla spoustu typů,jak co udělat a čemu se třeba vyvarovat.A navíc je to i příjemný relax a získávání cenných rad, které člověk využije.Iva obohacuje a za to děkuji!
Lenka Zemková
Koupila jsem si knihovnu z praktického důvodu. Potřebuji inspiraci a rady. Jako ID nemám tolik financí abych si zaplatila návrháře. Hledám v ní nápady a tipy jak si předělat byt 1+1. Určitě bych doporučila všem.
Jiřina Jedličková
Knihovnu jsem zakoupila z důvodu, že zrovna v době, kdy se rozjížděl nový kurz jsme zrovna kupovali náš vysněný RD, bez plánů a technické dokumentace. Nevěděla jsem s čím se budeme potýkat, a co vše budeme muset řešit a chtěla jsem mít alespoň něco, kam se můžu podívat a kde se motivovat. Navíc manžel byl proti absolvování kurzu bydlení krok za krokem, což mi přišlo moc líto. Na jeho obranu musím dodat, že je jako řemeslník velmi zručný a má čuch na design interiéru, který mě prostě chybí. Na každý pád jsem ale moc ráda, že tuhle možnost mám a že mohu dál čerpat inspiraci a motivovat se na vaší stránce Tipy a rady pro bydlení. Jste mi moc sympatická a srší z Vás optimismus a energie, která mě baví.
Miroslava Šťastná
Zakoupit knihovnu jsem si nerozmýšlela dlouho a dobře jsem udělala. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných rad. Líbí se mi uspořádání, že když řeším něco konkrétního, kliknu na téma a nemusím dlouho hledat. Určitě doporučuji.
Marcela Čechová
Vyhovuje mi, že mohu do knihovny vstoupit kdy mi to časově vyhovuje. Ještě jsem jí neprošla úplně celou, a i když si myslím, že se mě dané téma netýká, nakonec najdu "to svoje". Chci si uspořádat svůj domov podle potřeb nás všech, a ráda bych, aby obzvláště v této době to bylo místo, kde najdeme všichni svůj klidný přístav, ze kterého načerpáme energii pro další "boj" tam venku
Iva Svobodová

Přístupy do Akademie UD, kterou najdete přehledně v členské sekci, dostanete do vašeho e-mailu po uplatnění poukazu. Přístupové údaje prosím hledejte ve spamu nebo nevyžádané poště, kam téměř se 100% jistotou bohužel spadnou.  

*Prodávajícím programu je EFE Group s.r.o.