CENA ZA MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ V AKADEMII BUDE OD ČERVENCE 2022 499,-Kč s DPH!

MÁTE POCIT, ŽE NEVÍTE JAK TO DOMA DOLADIT? 

....VÍCE NEŽ KLUB

 • Plánujete novou kuchyni a nechcete udělat chybu?
 • Trápíte se se zařízením dětského pokoje?
 • Bojíte se, jestli to budete umět doma sladit do jednoho harmonického celku?
 • Nebo potřebujete navýšit úložné prostory, ale rádi byste zachovali vzdušný interiér?
 • Tápete, jaké si zvolit barevné schéma k vám domů?

Srdečně vás zvu do

AKADEMIE ÚTULNÉHO DOMOVA

Co vám pobyt v Akademii přinese?


 • inspiraci, motivaci a podporu to doma konečně doladit
 • jednoduché návody jak na to
 • tipy a triky, které pochází z mnoha realizací zkušeného profíka
 • můžete studovat, když budete mít chuť nebo potřebu
 • naučíte se dělat rozhodnutí, ze kterých budete mít radost
 • proměníte si svůj domov k obrazu svému a to vám přinese větší spokojenost a chuť užívat si život plnými doušky

Učíme se na konkrétních příkladech. Děti se učí napodobováním a my dospělí někdy možná nevědomky děláme totéž, což je úplně v pořádku. Jenom nesmíme zapomenout, že si všechny informace a inspiraci musíme přizpůsobit svým požadavkům.

 

Pojďme to dělat vědomě a společně v kruhu nás, kteří chcete život nejenom přežít, ale prožít se vším všudy, i kdyby to mělo znamenat občasné vykročení z naší komfortní zóny třeba učením se něčeho, o čem jsme si celý život mysleli, že na to nemáme vlohy.

Akademie je pro mne obrovským přínosem, je to bohatá "studnice" informací za opravdu nízkou cenu , mohu si nastudovávat a sledovat vše buď v reálném čase nebo i se zpožděním ( pokud nestíhám být on-line ) , mohu se ke všemu vracet. Je v ní spousta cenných rad a inspirací jak od Ivy - Ivo moc děkuji, tak i od ostatních . Je to opravdu moc super 🙂
Šárka Haumerová

Kreativní prostředí pro samostudium a mnoho informací na jednom místě vás provede zvelebováním vašeho domova krok za krokem. 

Co vás v Akademii všechno čeká?


Téměř 60 hodin videí o bydlení přehledně ve Videotéce Akademie. Různá témata vám velmi usnadní zařizování jakéhokoliv prostoru u vás doma. V pohodlí pohovky se můžete vzdělávat zábavnou a srozumitelnou formou. Vše totiž vysvětluji na konkrétních fotografiích, takže hned vidíte výsledný efekt. 

Ve Videotéce najdete záznamy workshopů, výzev, minikurzů a také plnohodnotné záznamy webinářů na 5 základních témat o bydlení v hodnotě 2000,-Kč, které vám přinesou inspiraci i funkční postupy pro zařizování vašeho bydlení.  

Já i můj manžel jsem nadšení z webináře o kuchyních:-)) Tento webinář je plný praktických a důležitých informací, které by jste rozhodně měly vědět dříve než se rozhodnete vůbec rekonstruovat nebo kupovat svou kuchyň. Zjistíte, jaký tvar kuchyně je pro vás ten pravý. Jakou si vybrat barevnost kuchyně a podlahy. Uvidíte porovnání materiálu a jejich výhody a nevýhody. Velmi jsem ocenila i rady, kde sehnat řemeslníky. Stejně jako zopakování základních prvku Feng-šuej pro kuchyň, která podporuje vaše zdraví díky správnému umístění sporáku. Jsem totiž milovníci tohoto umění:-) (pozn. Ivy - webinář je součástí Videotéky v Akademii)
Barbora Bohatáwww.harmonickacesta.cz

Výběr z témat, která na vás ve Videotéce čekají:  


 • dispozice a barevné schéma
 • výmalba
 • osvětlení
 • dětský pokoj
 • kuchyně
 • ložnice
 • obývací pokoj
 • malé prostory
 • vstupní chodby
 • úložné prostory
 • doplňky a dekorace a další
 • tipy na úpravy zdí

Asi to znáte. Už jste si konečně rozmysleli jak chcete, aby to u vás doma vypadalo a čeká vás další kolečko, abyste zjistili, kde vlastně nakoupit. S tímto vám pomůže adresář, který v Akademii najdete. V adresáři, který je tématicky rozdělený, najdete kontakty na prověřené dodavatele vybavení pro váš domov. V adresáři můžete vyhledávat i podle klíčových slov. 

Zní to možná divně, ale na potkávání v kavárně myslím už skoro dva roky. Původně jsem tedy měla vyhlédnutou jednu moc útulnou na Letné, ale nakonec jsem ráda alespoň za tu virtuální u nás v Akademii.  V kavárně se budeme scházet 1x za měsíc, bude to našich 60 minut klidu a povídání o bydlení i o životě. U kávičky vždy vyhlásím horké křeslo a odpovím na vaše otázky

Možná jste zaznamenali nedávný výpadek Facebooku. Na ten přístí budeme připraveni a proto máme v Akademii (pro jistotu) vlastní chat

1x za měsíc vás čeká nový 60minutový Workshop na téma zařizování. Workshopy jdou tématicky po sobě od přípravy až po finální dekorování. Pokud se tedy zúčastníte každého, do roka budete mít ten váš vysněný domov. 

 

Zařizování je proces. Je to jako pečení dortu, jenom to trvá o dost déle. Stejně jako u dortu víme, že je třeba upéct korpus, připravit krém a nakonec ho nazdobit. A stejné je to i u interiéru. 

Také prvně postavíte zdi (korpus), připravíte si, čím prostor vybavíte (krém) a potom to doladíte doplňky (nazdobení dortu).

 

Pokud ale chcete být trochu originální, budete si chtít recept na dort i na zařízení u vás doma upravit podle svého (nebo podle toho jaké už doma máte ingredience).  

Protože stejně jako vám musí chutnat dort, jinak byste ho přece nejedli, tak stejně tak vám musí

“chutnat” váš domov, vybavený vašimi nejoblíbenějšími lahůdkami. 

 

A aby bylo pro vás zařizování ještě jednodušší, připravila jsem pro vás prostor, kde si v klidu a podle svého tempa můžete studovat, nasávat nápady a tvořit si domov podle sebe

s přihlédnutím k obecně platným estetickým pravidlům. 

Někdy i malý tip přispěje k celkovému doladění vaší vize. Je to jako puzzle, až ten poslední dílek dotvoří celkový obraz a tím posledním dílkem může kolikrát být i drobná informace. A není lepšího pocitu, než když to finálně do sebe zaklapne

Doporučuji. Akademia a Iva mi přinesla spoustu inspirace, jak zútulnit prostředí okolo sebe, aby se nám v něm krásně žilo. Rady, odpovědi na dotazy a sdílení zkušeností s ostatními, navíc záznamy z workshopů, které si mohu pouštět pořád dokola, "živá" setkání v kavárně, s radou přímo na mém projektu. Vše v uvolněném duchu a na pohodu, moc moc děkuji, Mirka
Mirka Košková

Kdo za Akademií útulného domova stojí?


 

Navrhování interiérů mě provází celým životem a profesionálně se mu věnuji od roku 2009. Mé projekty můžete vidět v časopisech a mými online kurzy a výzvami prošlo více než 5000 z vás. 

Pomáhat vám vytvořit si doma útulný, praktický a bezpečný prostor mě naplňuje radostí. A miluji, když vidím jak se s novým prostorem proměňujete i vy. Těším se na vás v Akademii.       Iva Šmídová

 

Kolik stojí členství v Akademii útulného domova?


Měsíční členství za cenu 362,-Kč nebo 3620,-Kč ročně

jenom do konce června

Od července bude cena měsíčního členství pro nové členy 499,-Kč.

Co za tuto cenu dostanete?


 

Přístup k veškerému obsahu Akademie 24 hodin denně a 7 dní v týdnu v celkové

 

hodnotě 4400,-Kč.

 

 

Adresář prověřených dodavatelů s funkcí vyhledávání.

 

ZDARMA

 

 

 

1x měsíčně 60minutový workshop pod vedením designérky Ivy Šmídové

 

 

v hodnotě 650,-Kč.

 

 

Funkce chat přímo ve virtuální kavárně Akademie UD (v případě, že nechcete být na FB).

 

 

 

 

1x měsíčně setkání v Kavárně Akademie s možností horkého křesla (hot seat)

 

v hodnotě 250,-Kč.

 

 

FB skupinu pro vzájemnou podporu a sdílení. Najdete tam i tipy na nákupy a zajímavosti z interiérového designu. 

 

 

 

Každý druhý čtvrtek v měsící vysílání 

ZA 5 DVANÁCT

aneb odpovědi

na vaše dotazy

ZDARMA.

 

 

Lekce ve Videotéce vám poskytnou důležité informace pro zařizování vašeho milovaného domova.        

 

 

 

Zůstaňte v Akademii po dobu jednoho roku a naučíte se všechno, co je třeba k tomu, abyste si svůj domov doladili do posledního detailu, krok za krokem, měsíc po měsíci. 

Co za tuto cenu nedostanete?


Konkrétní zpětnou vazbu ode mě na váš konkrétní projekt,

mimo horkého křesla při setkání v Kavárně a vysílání ZA 5 DVANÁCT. 

Do Akademie můžete vstoupit kdykoliv.

Vstup na 1 měsíc (30 dní) a členství můžeš kdykoliv zrušit

nebo pokračovat další měsíc za stejnou cenu.

 

Časté dotazy


Jak probíhá měsíční platba za Akademii?

Pokud uhradíte měsíční členství kartou (doporučuji) každý měsíc se vám strhne 362 Kč, pokud před datem výročí členství nezrušíte, viz obchodní podmínky. Pokud zvolíte platbu převodem, vždy týden před výročím vám přijde do e-mailu nová faktura a pokud ji uhradíte včas, členství bude pokračovat za nynější cenu.

Reference


Zajímá vás, co napsaly ženy o mých webinářích, knihovně, výzvách a kurzech? Přečtěte si reference níže.↓

Moc dekuji pani Ivo za vas cas a znalosti, kterymi jste nas vsechny obohatila. Jde videt, ze jste nasla sve poslani a dokazete tak strhnout na svou vlnu nadseni i nas divaky. Uzivala jsem si kazde video a spise bych si prala, aby byla delsi nez kratsi 🙏🏻😄
Lucie Filipčíková
Webinář jsem si moc užila, získala jsem spoustu užitečných informací a inspirace. Moc fajn byly i vsuvky z Feng Shui. Nejvíce mě zaujalo téma různých možností uspořádání kuchyňské linky a překvapilo mě, jak je důležité a složité správně umístit myčku:) Inspiroval mě snídaňový koutek v kuchyni se zelenými židlemi s vychytávkami jako jsou zasouvací dvířka, výsuvná deska i světlo uvnitř.
Hana Růžičková
Určitě Akademii doporučuji všem, kteří mají v plánu stavět, rekonstruovat nebo jakkoliv měnit své bydlení. Dozví se v ní mnoho důležitých a zajímavých informací, získají spoustu inspirace. Pro mě je také zásadní, že se všechny workshopy a online setkání nahrávají, protože mohu vše sledovat až ve chvíli, kdy mi dítě usne.
Helena Půlkrábková
Ano,doporučila bych všem. Každý nemá dar vše sladit . Neví si rady s rozmístěním nábytku a dekorací. Dáváš i rady kde nakoupit kvalitní sortiment. Na co si dát pozor při rekonstrukci. Prostě jsi skvělá.
Jiřina Jedličková
Ivi, jasně, že bych tě doporučila a to všem, kdo plánuje nebo realizuje rekonstrukci či stavění nemovitosti, nebo kdo si jen chce zkrášlit bydlení. Už jsem o tobě básnila hodně svým kamarádkám, ale zatím se žádná rybička na uzdu nechytla. Sama jsem se o tobě také dozvěděla od kamarádky a musím říct, že její doporučení, bylo to nejlepší, co pro mě udělala. Budu jí za to nadosmrti vděčná. Reference: Pokud někdo potřebujete rady ohledně bydlení, tak doporučuji Ivu Šmídovou. Od manžela jsem darem dostala přístup do členské sekce Akademie útulného domova a Iva všem trpělivě odpovídá na veškeré dotazy týkající se bydlení, dělá přínosné přednášky na témata s bydlením související. A k tomu všemu je inspirativní nejen pro svoji odbornost v oblasti designu, ale i svojí energickou a pozitivní osobností. Moc ji doporučuji!:) Věřím, že díky Ivě budeme mít náš dům, který stavíme, krásný a útulný.
Klára Crhová
Akademii bych doporučila všem, kteří chtějí mít útulný a zároveň funkční interiér. Zde se dozvíte rady a návody, jak si doma zařídit jednotlivé místnosti (od rozmístění nábytku až po výběr doplňků a dekorací), pokud si nejste něčím jistí, můžete se zeptat Ivy, která vždy trpělivě odpovídá na všechny dotazy, a také tu v neposlední řadě dostanete zajímavé nákupní tipy třeba s ještě zajímavější slevou. Potřebné informace čerpám postupně, jak jsou pro mě zrovna aktuální, a nejsem v žádném časovém presu, což mi vyhovuje.
Linda kapitulčinová
Všichni se chceme cítit příjemně ve svém domově, když relaxujeme v obývacím pokoji, spíme v ložnici, vaříme, jíme a nebo jen vejdeme do předsíně a těšíme se domů... Akademii bych doporučila každému z nás, protože téma bydlení se dotýká nás všech. Mnoho z nás si chce zařídit nebo zútulnit naše domovy, ale neví jak na to. Akademie a s ní spojená úžasná Iva nám v tomto pomáhá a dává tipy k zařízení nového domu nebo třeba jen k zútulnění již zařízených prostor, abychom "bydleli lépe" 🙂
Petra Jandošová

Přístupy do Akademie UD, kterou najdete přehledně v členské sekci, dostanete do vašeho e-mailu. Přístupové údaje prosím hledejte ve spamu nebo nevyžádané poště, kam téměř se 100% jistotou bohužel spadnou.  

*Prodávajícím programu je EFE Group s.r.o.