ÚTULNÝ DOMOV KROK ZA KROKEM

A s profíky za zády

Naučte se základy navrhování na vašem reálném projektu

KURZ JE PRO VÁS, POKUD

 • plánujete stavět, rekonstruovat nebo byste si to doma rádi dozařídili a zútulnili
 • se s nadšením vrháte doma do úprav, ale stále tomu něco chybí
 • si nevíte rady co nakoupit a jak to všechno sladit
 • máte strach, abyste to nakonec nepřeplácali
 • další špatnou zkušenost s řemeslníkem už nechcete zažít a tak raději necháváte vše "při starém"
 • pokud budete muset ještě chvilku řešit barvu kuchyně, podlahy a dveří, praskne vám z toho hlava
 • máte strach, abyste to nakonec nepřeplácali

Přidejte se na seznam zájemců o další běh kurzu

Útulný domov krok za krokem

kde vás krok za krokem provedu celým procesem zařizování.

CO SE V KURZU NAUČÍTE

 • kde a kdy se zařizováním začít, co je podstatné a kde můžete přistoupit na kompromis
 • jak využít váš prostor na maximum
 • zvolit si ty správné barvy a doplňky pro vás
 • jak sladit celý domov do jednoho harmonického celku
 • jak nakupovat chytře i s omezeným rozpočtem
 • jak komunikovat s řemeslníky
 • jak krok za krokem zrealizovat vaši představu a nevzdát to
 • a v neposlední řadě i pracovat v grafickém programu

Nemusíte investovat statisíce navíc, abyste bydleli útulně a prakticky. Stačí vědět, jak na to.  

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

KDO ZA KURZEM ÚTULNÝ DOMOV KROK ZA KROKEM STOJÍ?

Navrhování interiérů mě provází celým životem a profesionálně se mu věnuji od roku 2009. Mé projekty můžete vidět v časopisech a mými online kurzy a výzvami prošlo více než 6000 z vás. Jsem autorkou knihy Útulný domov krok za krokem a lektorkou ve stejnojmenném kurzu.

V kreativním prostředí vás provázím zvelebováním vašeho domova.

Krok za krokem, přehledně a prakticky, už od hrubé stavby vás provedu cestou k útulnému domovu.

Iva Šmídová

I TAKTO MŮŽE VYPADAT PROMĚNA U VÁS DOMA,

když absolvujete kurz Útulný domov krok za krokem

před

návrh

po

před

návrh

po

před

návrh

po

Jak zařídit ložnici

před

návrh

po

JAK SE BUDETE CÍTIT PO ABSOLVOVÁNÍ KURZU?

odvážně a jistě

už navždycky si budete umět poradit s jakýmkoliv prostorem sama

skvěle u vás doma i v dalších oblastech vašeho života

energie bude proudit tak jak má

sebevědomě

až vám bude nový domov chválit rodina a přátelé

Za 8 týdnů doladíte váš domov do posledního puntíku nebo budete mít hotový projekt vybavení vašeho interiéru v případě, že stavíte nebo budete stavět či rekonstruovat. 

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

CO O KURZU NAPSALI JEHO ÚČASTNÍCI

Kurz se stal součástí nejen mého života, ale i součástí celé mé rodiny. V kurzu se mi líbilo naprosto unikátní vedení paní Ivy, srozumitelné propracovani kurzu krok po kroku, ze jsem přesně věděla, co mám kdy udělat, vše na sebe krásně navazovalo. Když někdo z nás začal pochybovat, ze nejsme na dobré cestě, Iva okamžitě reaguje a nasmeruje na správnou cestu. Což je úžasné, zevse v tom člověk neplaca sám. Iva poradí, pomůže, přemýšlí s námi. Informace, které se nám dostaly jsou určitě cennější, než kolik člověk zaplatí za kurz. Naučila mě, ze to, v čem žijeme by mělo být v první řadě takové, aby jsme se tam cítili dobře, spokojeně a odpočaée. Že by to nemělo být odsunuté někam na druhou kolej, ze to počká. Dnes na to nahlížím, jako na prioritu číslo jedna.
Anna Pelešková
Máme trošku nešťastně řešenou obývací místnost s jídelnou. Pořád jsme přemisťovali nábytek, ale nic se nám nelíbilo. V kurzu jsem se naučila rozmístit nábytek v programu, což mi hodně pomohlo. Naučila jsem se dívat na prostor úplně jinak. Už vím, že i to osvětlení je hodně důležité. Také už vím, jak si vybrat a kombinovat dekoraci. To vše s pomoci jedné úžasné bytosti, paní Iva mi dodala spoustu energie a optimismu. Tímto Vám ještě jednou chci poděkovat za pomoc a za Váš čas, co jste nám věnovala a nebylo toho málo. Kurz můžu jen doporučit, budu mít krásný obývací pokoj s jídelnou, sama bych to nezvládla ❤️
Petronela Absolonová
Dobrý den, byla jsem v online výzvě JAK NA ÚTULNÝ DOMOV. Tam jsem byla jen pozorovatel. Nijak jsem se neúčastnila. Po 5 dnech jsem si paní Ivu Šmídovou velmi oblíbila. Zaujalo mě její nadšení pro design. Bylo to naprosto strhující. Přišla nabídka ke koupi kurzu. Byla jsem na vážkách zdali peníze utratit za kurz či ne. Před zakoupením kurzu jsem si ještě nebyla jistá a psala jsem si s paní Ivou soukromě. Nakonec jsem naskočila a musím říct, že kurz byl naprosto úchvatný. Takovou péči jsem dlouho nezažila. Kurz je nabitý informacemi a paní Iva Šmídová je profesionál, má hodně praktických zkušeností, které se nám snažila ukázkami na našich projektech předat. Velmi si vážím jejího času a energie se kterou se nám všem věnovala. S velkým Respektem a velkým Díky Zuzana Majdlochová. PS: Již vždy na prostory budu koukat z jiného ještě praktičtějšího pohledu a za to velké díky :)
Zuzana Majdlochová
Do kurzu mě vtáhla energie paní Ivy, která je profíkem ve svém oboru a vše navíc podává srozumitelným lidským přístupem. Po pěti týdnech se můj pohled na interiéry proměnil tak, že dnes jen někam vejdu a je mi jasné, co by tomu prostoru pomohlo k větší útulnosti. Vyznám se ve svítidlech, nábytku, dekoracích, závěsech, podlahách, dveřích, prostě ve všem, s čím jsem dříve tápala a co patří k útulnému domovu. Byla to skvělá investice nejen do bydlení, ale také do vyjasnění si svých představ, ujasnění si svého stylu, což mi teď ušetří práci při zařizování domova, který bude navíc vypadat kouzelně. Děkuji paní Ivo za vše, co a jak jste nám předala!
Lenka Pánková
Prošla jsem kurzem: Útulný domov krok za krokem. Tento kurz doporučuji všem, kteří chtějí hezké a útulné bydlení. Domov, ve kterém se budou cítit dobře, který je nabije energií. S tímto vším paní Iva pomůže. Od rozmístění nábytku přes osvětlení až k dekoracím. Paní Iva je profík ve svém oboru, k tomu empatická usměvavá žena plná energie. Na cestě za vysněným domovem vás povede a podpoří. Moc děkuji za celý kurz.
Vendula Široká
Online kurz s paní Ivou je opravdu skvělý a mohu ho jen doporučit. Ujasníte si základní a důležité informace, které pomohou při vybavování a zútulnění vašeho domova. Rozhodně to nebyly vyhozené peníze a kurz je opravdu hodně přínosný. Paní Iva je skvělá, velmi zkušená a po celou dobu kurzu velmi nápomocná. Super kurz, díky paní Ivo :-)
Zdenka Čudovská
Tento kurz mohu jen doporučit, bylo to úžasné. Ani z poloviny jsem od něj tolik neočekávala, byla jsem opravdu mile překvapena. Už dlouho jsem tápala v tom, jak si to doma zútulnit. Internet je těmito radami tak přehlcený, že se v tom nedá už ani vyznat. A nejhorší je, že každý tam píše něco jiného a my sami si máme vybrat a hotovo. Ale nikde jsem ve skutečnosti nenašla to, co jsem opravdu hledala, teda až do teď. Paní Iva mi ve všech směrech o bydlení otevřela oči a za to ji moc děkuji. V budoucnu plánujeme baráček a už teď vím, jaká je naše představa při jeho realizaci už od základů, ani jsem nevěděla, jak je to důležité. Pěkně krok po kroku nás poctivě prováděla, od holého půdorysu až po krásně zútulněný byt/dům. Paní Iva nás po celou tu dobu motivovala, povzbuzovala a hlavně nám i věřila, že to dokážeme stejně jako ona. Kurz vřele doporučuji všem, kteří by si rádi zútulnili bydlení a stejně jako já, neví jak, aby to bylo krásné a splnilo to, co jste chtěli. Nebo těm, kteří plánuji nové bydlení, mají před rekonstrukcí anebo jen drží v ruce papír s půdorysem. Doporučuji, doporučuji a ještě jednou doporučuji 😍.
Ivana Kantorová
Tento nejúžasnější kurz, který jsem kdy absolvovala, byl koncipován strukturálně do jednotlivých logických kroků, od seznámení se s prostorem, přes 3D návrhy až po vytvoření kompletního konceptu, který je jen krůček od realizace. Postupně jsme jednotlivými moduly byly vedeny k uvědomění si prostoru, ve kterém chceme změnu realizovat. Jak na něj nahlížet, co očekáváme, jak vhodně kombinovat a přitom dodržet nutné pravidla. Paní Iva je super kouč, kurz vede s láskou a dává do něj mnoho energie. V konečném důsledku všechny kurzistky bereme paní Ivu jakou součást našich domovů. Velké díky za neutuchající podporu a stále pozitivní energii. Kurz z celého srdce doporučuji všem a já si ho s chutí zopakuji.
Jana Kupková
Mne kurz pomohl hlavně v pochopení celkově prostoru. Myslím, že každá část mi hodně dala, ale nejvíce modul dekorace. Těch jsem se vždy bála a nevěděla jak kombinovat. A když to vezmu i finančního hlediska. Myslím, že kurz i do budoucna ušetří peníze. Protože si lze všechno pečlivě rozvrhnout, zvážit všechna pro a proti. Než bezhlavě něco udělat za velké peníze a zjistit, že to není ono. Myslím, že částka za kurz je jen procento toho co investuje do případné celkové rekonstrukce či nově zařizujete.
Markéta Štěpánová
Kurz byl báječný, bavilo mě to, i když to bylo časově u mě trošku náročnější. V kurzu jsem dostala jsem ucelené, podstatné informace a podpora na Facebooku byla na 6 hvězdiček z 5 :D Naprosto perfektní. Vím, že jste se věnovala i emailový dotazům a dotazům ve zprávách. Věnovala jsme se celé skupině každý den a rychle na dotazy odpovídala. Videa a setkání online byla skvělá. Nic by nebylo tak skvěle, pokud byste vy jako osobnost nebyla tak přátelská a příjemná. Vše tomu dodalo takovou pohodu a chuť do práce. Děkuji.
Sabina Bláhová
Na kurz jsem se moc těšila a musím říct, že předčil mé očekávání. Dostala jsem spoustu rad o rozmisťování nábytku, o tom, jak je důležité vytvořit si v pokojích zóny a jak následně tyto prostory zútulnit. Milý a profesionální přístup paní Ivy mě úplně okouzlil a dodal mi chuť do zútulnění dalších místností. Jedním slovem úžasný.
Dáša Hrůzková