Plánuješ stavbu nebo rekonstrukci?

 

 Nebo cítíš, že by to doma chtělo jenom nově uspořádat a přidat dekorace? 

Přidej se na seznam zájemců o další běh kurzu Útulný domov krok za krokem a dozvíš se o otevření dalšího běhu jako první. 

V kurzu se naučíš:

 

🟡 kde se zařizováním začít, co je podstatné a kde můžete přistoupit na kompromis,
 
🟡 jak nakreslit půdorys a 3D model vašeho pokoje,
 
🟡 jak využít váš prostor na maximum,
 
🟡 zvolit si ty správné barvy a doplňky pro vás,
 
🟡 jak sladit celý domov do jednoho harmonického celku,
 
🟡 jak nakupovat chytře i s omezeným rozpočtem,
 
🟡 jak komunikovat s řemeslníky,
 
🟡 jak krok za krokem připravit váš projekt k realizaci.

Tento kurz mohu jen doporučit, bylo to úžasné. Ani z poloviny jsem od něj tolik neočekávala. Už dlouho jsem tápala v tom, jak si to doma zútulnit. Internet je těmito radami tak přehlcený, že se v tom nedá už ani vyznat. Ale nikde jsem ve skutečnosti nenašla to, co jsem opravdu hledala, teda až do teď. Paní Iva mi ve všech směrech o bydlení otevřela oči a za to ji moc děkuji. Pěkně krok po kroku nás poctivě prováděla, od holého půdorysu až po krásně zútulněný byt/dům. Paní Iva nás po celou tu dobu motivovala, povzbuzovala a hlavně nám i věřila, že to dokážeme stejně jako ona. Kurz vřele doporučuji všem, kteří by si rádi zútulnili bydlení a stejně jako já, neví jak. Doporučuji, doporučuji a ještě jednou doporučuji 😍.
Ivana Kantorová - účastnice kurzu
Tento nejúžasnější kurz, který jsem kdy absolvovala, byl koncipován strukturálně do jednotlivých logických kroků, od seznámení se s prostorem, přes 3D návrhy až po vytvoření kompletního konceptu, který je jen krůček od realizace. Postupně jsme jednotlivými moduly byly vedeny k uvědomění si prostoru, ve kterém chceme změnu realizovat. Jak na něj nahlížet, co očekáváme, jak vhodně kombinovat a přitom dodržet nutné pravidla. Paní Iva je super kouč, kurz vede s láskou a dává do něj mnoho energie. V konečném důsledku všechny kurzistky bereme paní Ivu jakou součást našich domovů. Velké díky za neutuchající podporu a stále pozitivní energii. Kurz z celého srdce doporučuji všem a já si ho s chutí zopakuji.
Jana Kupková - účastnice kurzu

„Barva je pro oko tím, čím je hudba pro ucho.“

Clara Driscollová

Jmenuji se Iva Šmídová a praktické, funkční a útulné interiéry jsou mojí vášní už téměř 30 let a 13 let se jim věnuji profesionálně. Moje původní profese je textilní návrhářka a design ve všech podobách mě provázel celým životem.

 

Před 4 roky jsem založila projekt Bydli lépe, který pomáhá ženám navrhnout a zařídit si domov snů a ve 2020 jsem vytvořila první kurz pro ženy, které si zařizují domov sami a rády by problematice zařizování interiéru rozuměly sami a mohly tak dělat správná rozhodnutí, která je nebudou v budoucnu mrzet. 

"Krok za krokem, přehledně a prakticky, tě provedu cestou k útulnému domovu."

"Podvědomé vnímání prostoru kolem nás má přímou souvislost s tím jak se cítíme a jak si svůj život užíváme."    Iva Šmídová

Před začátkem kurzu jsem hodně váhala, zdali to bude dobře vložená investice, kvůli času, kterého příliš nemám, a hlavně kvůli dětem, které mám. Měla jsem obavy, ale tento kurz je jedinečný a mohu ho s klidným srdcem doporučit všem, kteří si chtějí zařídit svoje bydlení od základů až po skutečnou realizaci, získáte díky Ivě Šmídové neskutečně mnoho informací, které se opravdu snažila vmáčknout do neuvěřitelných pěti týdnů, je toho tolik, že máte pocit, že nemáte šanci to všechno stihnout, ale všechno bylo naprosto skvělé a profesionální. Nemohu říct nic víc než, že děkuji, že jsem mohla být u toho, poznat, jak to vše najednou dává smysl, a že vše co jste nevěděli, jako by najednou začalo zapadat. S Ivou Šmídovou se určitě nudit nebude má mnoho nápadů je nesmírně kreativní a povzbuzuje po celou dobu co jste v kurzu, je s Vámi pomalu ve dne v noci, až sami žasnete, kolik času s Vámi vlastně tráví. Opravdu nelituji vložené investice do tohoto vzdělávání, opravdu Vám toho dá hodně a můžete s toho čerpat hodně dlouho. Iva je úžasný průvodce celých kurzem, pomáhá Vám i v podpůrné skupině i skupina jako taková, kde Vás svými nápady dokáže zcela namotivovat a inspirovat. Jsem moc ráda, že jsem byla její součástí. Děkuji za vše, škoda, že to tak rychle uteklo. Všem přeji hodně spokojenosti a vzdělanosti, kterou získáte v tomto úžasném a jedinečném kurzu. Držím pěsti všem, kteří se dají na další cestu s Ivou Šmídovou v dalších jejích úžasně nabitých kurzech a chtějí si tímto plnit své sny a touhy ve svých krásných útulných domovech. Hodně štěstí všem.
Lucie Minaříková - účastnice kurzu
útulný obývák

Pokud chcete změnu ve svém životě, nenechte si kurz ujít.

Prošla jsem kurzem: Útulný domov krok za krokem. Tento kurz doporučuji všem, kteří chtějí hezké a útulné bydlení. Domov, ve kterém se budou cítit dobře, který je nabije energií. S tímto vším paní Iva pomůže. Od rozmístění nábytku přes osvětlení až k dekoracím. Paní Iva je profík ve svém oboru, k tomu empatická usměvavá žena plná energie. Na cestě za vysněným domovem vás povede a podpoří. Moc děkuji za celý kurz.
Vendula Široká - účastnice kurzu
Online kurz s paní Ivou je opravdu skvělý a mohu ho jen doporučit. Ujasníte si základní a důležité informace, které pomohou při vybavování a zútulnění vašeho domova. Rozhodně to nebyly vyhozené peníze a kurz je opravdu hodně přínosný. Paní Iva je skvělá, velmi zkušená a po celou dobu kurzu velmi nápomocná. Super kurz, díky paní Ivo :-)
Zdenka Čudovská - účastnice kurzu

 

Kurz právě probíhá, ale vy si můžete čekání na další běh zkrátit v Akademii útulného domova nebo si koupit knížku Útulný domov krok za krokem nebo ideálně obojí, prootže dohromady tvoří ideální pár.