Plánujete stavět, rekonstruovat nebo byste si to doma rádi jenom dozařídili a zútulnili?

Přidej se na seznam zájemců o další běh kurzu Útulný domov, kde tě krok za krokem provedu celým procesem zařizování.

 

Klikni na žluté tlačítko a dozvíš se o otevření dalšího běhu jako první. 

Tento kurz mohu jen doporučit, bylo to úžasné. Ani z poloviny jsem od něj tolik neočekávala, byla jsem opravdu mile překvapena. Už dlouho jsem tápala v tom, jak si to doma zútulnit. Internet je těmito radami tak přehlcený, že se v tom nedá už ani vyznat. A nejhorší je, že každý tam píše něco jiného a my sami si máme vybrat a hotovo. Ale nikde jsem ve skutečnosti nenašla to, co jsem opravdu hledala, teda až do teď. Paní Iva mi ve všech směrech o bydlení otevřela oči a za to ji moc děkuji. V budoucnu plánujeme baráček a už teď vím, jaká je naše představa při jeho realizaci už od základů, ani jsem nevěděla, jak je to důležité. Pěkně krok po kroku nás poctivě prováděla, od holého půdorysu až po krásně zútulněný byt/dům. Ono kolikrát stačí jen tak málo a doma už se cítíme mnohem lépe. Já osobně si rady nevěděla tak nějak s ničím.. Jak už jsem psala, internet je tak přeplněný těmito informacemi, že jsem z toho byla jen zahlcená a už jsem se ani do ničeho radši nepustila.. Paní Iva nás po celou tu dobu motivovala, povzbuzovala a hlavně nám i věřila, že to dokážeme stejně jako ona. Tímto bych jí chtěla ještě jednou moc poděkovat ❤. Kurz vřele doporučuji všem, kteří by si rádi zútulnili bydlení a stejně jako já, neví jak, aby to bylo krásné a splnilo to, co jste chtěli. Nebo těm, kteří plánuji nové bydlení, mají před rekonstrukcí anebo jen drží v ruce papír s půdorysem. Doporučuji, doporučuji a ještě jednou doporučuji 😍.
Ivana Kantorová - účastnice kurzu
Tento nejúžasnější kurz, který jsem kdy absolvovala, byl koncipován strukturálně do jednotlivých logických kroků, od seznámení se s prostorem, přes 3D návrhy až po vytvoření kompletního konceptu, který je jen krůček od realizace. Postupně jsme jednotlivými moduly byly vedeny k uvědomění si prostoru, ve kterém chceme změnu realizovat. Jak na něj nahlížet, co očekáváme, jak vhodně kombinovat a přitom dodržet nutné pravidla. Paní Iva je super kouč, kurz vede s láskou a dává do něj mnoho energie. V konečném důsledku všechny kurzistky bereme paní Ivu jakou součást našich domovů. Velké díky za neutuchající podporu a stále pozitivní energii. Kurz z celého srdce doporučuji všem a já si ho s chutí zopakuji.
Jana Kupková - účastnice kurzu
Mne kurz pomohl hlavně v pochopení celkově prostoru. Myslím, že každá část mi hodně dala, ale nejvíce modul dekorace. Těch jsem se vždy bála a nevěděla jak kombinovat. A když to vezmu i finančního hlediska. Myslím, že kurz i do budoucna ušetří peníze. Protože si lze všechno pečlivě rozvrhnout, zvážit všechna pro a proti. Než bezhlavě něco udělat za velké peníze a zjistit, že to není ono. Myslím, že částka za kurz je jen procento toho co investuje do případné celkové rekonstrukce či nově zařizujete.
Markéta Štěpánová - účastnice kurzu

„Barva je pro oko tím, čím je hudba pro ucho.“

Clara Driscollová

Krok za krokem, přehledně a prakticky, tě provedu cestou k útulnému domovu.

"Podvědomé vnímání prostoru kolem nás má přímou souvislost s tím jak se cítíme a jak si svůj život užíváme."    Iva Šmídová

Dobrý den, jmenuji se Lucie Minaříková a chtěla bych tímto moc poděkovat Ivě Šmídové za pomoc při zařizování a zútulňování bytu. Před začátkem kurzu jsem hodně váhala, zdali to bude dobře vložená investice, kvůli času, kterého příliš nemám, a hlavně kvůli dětem, které mám. Měla jsem obavy, ale tento kurz je jedinečný a mohu ho s klidným srdcem doporučit všem, kteří si chtějí zařídit svoje bydlení od základů až po skutečnou realizaci, získáte díky Ivě Šmídové neskutečně mnoho informací, které se opravdu snažila vmáčknout do neuvěřitelných pěti týdnů, je toho tolik, že máte pocit, že nemáte šanci to všechno stihnout, ale všechno bylo naprosto skvělé a profesionální. Nemohu říct nic víc než, že děkuji, že jsem mohla být u toho, poznat, jak to vše najednou dává smysl, a že vše co jste nevěděli, jako by najednou začalo zapadat. S Ivou Šmídovou se určitě nudit nebude má mnoho nápadů je nesmírně kreativní a povzbuzuje po celou dobu co jste v kurzu, je s Vámi pomalu ve dne v noci, až sami žasnete, kolik času s Vámi vlastně tráví. Opravdu nelituji vložené investice do tohoto vzdělávání, opravdu Vám toho dá hodně a můžete s toho čerpat hodně dlouho. Iva je úžasný průvodce celých kurzem, pomáhá Vám i v podpůrné skupině i skupina jako taková, kde Vás svými nápady dokáže zcela namotivovat a inspirovat. Jsem moc ráda, že jsem byla její součástí. Děkuji za vše, škoda, že to tak rychle uteklo. Všem přeji hodně spokojenosti a vzdělanosti, kterou získáte v tomto úžasném a jedinečném kurzu. Držím pěsti všem, kteří se dají na další cestu s Ivou Šmídovou v dalších jejích úžasně nabitých kurzech a chtějí si tímto plnit své sny a touhy ve svých krásných útulných domovech. Hodně štěstí všem.
Lucie Minaříková - účastnice kurzu

Pokud opravdu chcete změnu ve svém životě, klikněte na žluté tlačítko a já vám dám vědět, až se bude otevírat další běh tohoto oblíbeného kurzu. 

Zajímá tě, jak to v kurzu vypadá?

Přečti si, co o kurzu napsaly ženy, které ho již absolvovaly.↓

Prošla jsem kurzem: Útulný domov krok za krokem. Tento kurz doporučuji všem, kteří chtějí hezké a útulné bydlení. Domov, ve kterém se budou cítit dobře, který je nabije energií. S tímto vším paní Iva pomůže. Od rozmístění nábytku přes osvětlení až k dekoracím. Paní Iva je profík ve svém oboru, k tomu empatická usměvavá žena plná energie. Na cestě za vysněným domovem vás povede a podpoří. Moc děkuji za celý kurz.
Vendula Široká - účastnice kurzu
Online kurz s paní Ivou je opravdu skvělý a mohu ho jen doporučit. Ujasníte si základní a důležité informace, které pomohou při vybavování a zútulnění vašeho domova. Rozhodně to nebyly vyhozené peníze a kurz je opravdu hodně přínosný. Paní Iva je skvělá, velmi zkušená a po celou dobu kurzu velmi nápomocná. Super kurz, díky paní Ivo 🙂
Zdenka Čudovská - účastnice kurzu
Kurz Ivy Šmídové vřele doporučuji. Před kurzem byl náš budoucí dům pro mne prázdným, bezduchým prostorem. Díky kurzu mám vizi, jak jej zařídit, aby se nám v něm dobře (funkčně) i útulně žilo. A návod, jak se postavit k jakýmkoli prostorům v budoucnosti, které bude potřeba zařídit. Velmi oceňuji i nadstandardní prostor na dotazy a konzultace.
Hana Vaňková - účastnice kurzu