Stáhněte si e-book ZDARMA!


3 NEJČASTĚJŠÍ CHYBY
PŘI ZAŘIZOVÁNÍ INTERIÉRU
A JAK SE JICH VYVAROVAT


  • Zařizujete? Rekonstruujete?
  • Nebo Vás jenom zajímá interiérový design a jste zvědaví?
  • V e-booku podrobně popisuji, na které věci si máte dávat nejvíce pozor při zařizování, abyste dosáhli toho nejlepšího výsledku a vybudovali si své BYDLENÍ SNŮ sami.

0
z vás si e-book už přečetlo

Co o e-booku říkají ostatní?

eBook je super! Líbí se mi, že je praktický a psaný mluvou normálních lidí. A navíc je to i vtipné! Přečtení ebooku nenechá nikoho na pochybách, že jste profík a své práci dokonale rozumíte. Jinak super i ta historka o zařizování interieru pro tu jednu klientku v těhotenství a ve druhém těhotenství.
Lenka Burkertováwww.budemestavetdum.cz
eBook jsem si s radostí přečetla a měl by se dávat jako povinná četba před zařizováním vlastního bydlení. 🙂
Radka Votavováwww.radkavotavova.cz
Chtěla jsem Vám touto cestou moc poděkovat za Váš eBook 3 nejčastější chyby při zařizování interiéru a jak se jich vyvarovat. Velmi lituji, že se mi nedostal do ruky v době, kdy jsme s manželem dokončovali náš dům. Hodně by nám totiž pomohl při zařizování interiéru. Nyní Vám mohu dát jen za pravdu...Přesně, jak píšete v eBooku, kuchyňské studio navrhlo kuchyň, ale už neřesilo ten prostor okolo...přičemž jsem do studia přišla s celým půdorysem patra....
Paní Veronika

Stáhněte si ZDARMA pracovní sešit


 

JAK NA ZAMĚŘENÍ

 


  • Říká se dvakrát měř a jednou řež. No já bych to ještě trochu upravila a co se týká zařizování interiéru doporučuji měřit klidně 7x.:)
  • V návodu se dozvíte, co všechno budete k zaměření potřebovat a jak postupovat i v případě, že nemáte k dispozici půdorys.

0
z vás už měří podle tohoto pracovního sešitu